Trefl Sopot
79 : 86 17:28 | 21:25 | 23: | 18:
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 17 kolejka | 19.01.2020 17:30
Sędziowie: Janusz Calik, Robert Mordal, Bartosz Puzoń | Komisarz: Adam Greczyło

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystent: Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Łukasz Kolenda 15 20:443/7 42.92/4 50.05/11 45.53/5 60.0        4 4 1 1     7 -12
2 Benjamin Didier-Urbaniak DNP                                   
3 Carlos Medlock 18 31:155/10 50.02/8 25.07/18 38.92/2 100.0  1 1 5 3 3 2 1   2 12 4
4 Daniel Ziółkowski DNP                                   
5 Jeff Roberson 4 20:011/2 50.00/2 0.01/4 25.02/2 100.02 3 5 2 2 2         8 -16
14 Mikołaj Kurpisz DNP                                   
15 Witalij Kowalenko 9 15:050/2 0.03/5 60.03/7 42.9     2 2   3       1   8 -15
20 Nana Foulland 13 33:245/5 100.0   5/5 100.03/4 75.0  5 5 1 5 2 1 1 1   19 2
23 Michał Kolenda 7 20:562/2 100.01/2 50.03/4 75.00/1 0.0  2 2 1   3 1 2 1   10 5
29 Paweł Leończyk 9 30:344/6 66.70/1 0.04/7 57.11/1 100.02 7 9   2 4 2 1     14 3
34 Sebastian Rompa DNP                                   
42 Cameron Ayers 4 28:012/7 28.60/2 0.02/9 22.2   1 3 4 4 1 2 2 1     4 -6
Drużyna 1 3 4    
Suma 79 200:00 22/41 53.7 8/24 33.3 30/65 46.2 11/15 73.3 5 23 28 13 20 20 9 7 3 2 82  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Phil Greene Iv 13 23:462/6 33.32/2 100.04/8 50.03/3 100.0      3 1 4 1     1 11 2
2 Leyton Hammonds 8 29:133/4 75.00/3 0.03/7 42.92/2 100.01 1 2   4 1 2 1   1 5 6
3 Josh Bostic 23 32:402/10 20.03/5 60.05/15 33.310/10 100.0  9 9 4 3 6 2 2 1   27 3
7 Krzysztof Szubarga 16 30:301/2 50.04/8 50.05/10 50.02/2 100.01 6 7 6 5 2   1   1 25 8
8 Marcin Malczyk DNP                                   
11 Bartłomiej Wołoszyn 0 27:290/1 0.00/3 0.00/4 0.0     2 2 4 2   2       0 10
14 Wojciech Czerlonko 3 05:35   1/2 50.01/2 50.0           1           2 -2
22 Mateusz Kaszowski DNP                                   
23 Grzegorz Kamiński DNP                                   
33 Devonte Upson 9 18:312/2 100.0   2/2 100.05/6 83.31 5 6 1 1 3 3   1   13 6
34 Adam Hrycaniuk 12 21:296/9 66.7   6/9 66.7     3 3 1 1 3         13 1
91 Dariusz Wyka 2 10:47   0/1 0.00/1 0.02/2 100.01 3 4 1 2 1 1       5 1
Drużyna 3 1 4    
Suma 86 200:00 16/34 47.1 10/24 41.7 26/58 44.8 24/25 96 4 29 33 20 20 20 11 4 2 3 101