HydroTruck Radom
80 : 74 24:16 | 13:18 | 14:28 | 29:12
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 3 kolejka | 12.10.2019 19:00
Sędziowie: Janusz Calik, Mariusz Nawrocki, Karol Nowak | Komisarz: Tomasz Konczewski

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Marek Popiołek, Łukasz Jakóbczak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Kacper Rojek DNP                                   
3 Efe Uwadiae-Odigie 2 10:481/3 33.3   1/3 33.3   1 1 2   2 1   1 2   5 -4
4 Marcin Piechowicz 14 38:041/1 100.03/6 50.04/7 57.13/3 100.01 7 8 2 2 2 1 2 2   24 11
11 Obie Trotter 11 28:364/4 100.01/2 50.05/6 83.3   1 1 2 7 5 2 3 3     19 5
13 Jakub Zalewski 4 09:181/1 100.0   1/1 100.02/2 100.0  1 1   2 1   1     6 8
14 Rod Camphor 13 30:162/6 33.31/7 14.33/13 23.16/9 66.71 1 2 5 1 5 3     3 4 5
15 Adrian Bogucki 14 23:597/10 70.0   7/10 70.00/1 0.03 12 15 1 2 3 5 2 1   24 8
16 Daniel Wall 3 12:260/1 0.01/3 33.31/4 25.0   1 1 2   1 2 3       -1 -17
22 Carl Lindbom 17 29:361/6 16.74/8 50.05/14 35.73/7 42.94 4 8 4 4 7 4 2 1   15 20
23 Aleksander Lewandowski DNP                                   
25 Wojciech Wątroba 2 03:111/1 100.0   1/1 100.0           1     1     3 5
29 Filip Zegzuła 0 13:46   0/2 0.00/2 0.0           1   1       -3 -11
Drużyna 2 2 4    
Suma 80 200:00 18/33 54.5 10/28 35.7 28/61 45.9 14/22 63.6 12 28 40 19 21 23 20 12 6 3 96  

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Jacek Winnicki. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Konrad Glapa DNP                                   
2 Yancy Gates 2 20:261/4 25.0   1/4 25.00/1 0.02 3 5 1 2 3 1 2   1 5 6
4 Jay Threatt 15 33:031/7 14.32/7 28.63/14 21.47/8 87.51 3 4 8 3 5 3 3   2 15 3
8 Szymon Ryżek DNP                                   
12 Jarosław Mokros 11 29:173/5 60.01/3 33.34/8 50.02/5 40.02 1 3 1 4 6 2 1   1 7 -13
13 Michał Główka DNP                                   
14 Nikola Jevtović 8 26:523/5 60.0   3/5 60.02/4 50.0  3 3   5 2 3 1 1 1 6 -5
22 Daniel Szymkiewicz 8 22:542/3 66.71/2 50.03/5 60.01/2 50.0  2 2 2 3 1   2     11 -1
28 Przemysław Żołnierewicz 9 22:592/2 100.01/5 20.03/7 42.92/4 50.0  6 6 3 2 2 1 2 2   15 -14
30 Jakub Garbacz 10 21:54   3/6 50.03/6 50.01/1 100.0  1 1 1 2 1         9 -2
44 Paulius Dambrauskas 11 22:354/7 57.11/2 50.05/9 55.6   1 3 4 2 3 1 4     1 9 -4
Drużyna 1 2 3   1
Suma 74 200:00 16/33 48.5 9/25 36 25/58 43.1 15/25 60 6 22 28 18 24 21 14 11 3 6 77