HydroTruck Radom
66 : 77 21:25 | 21:19 | 13:13 | 11:20
Start Lublin
Etap I - 2 kolejka | 06.10.2019 12:30
Sędziowie: Robert Mordal, Michał Kuzia, Mateusz Skorek | Komisarz: Robert Zieliński

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Marek Popiołek, Łukasz Jakóbczak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Kacper Rojek DNP                                   
3 Efe Uwadiae-Odigie 6 21:163/6 50.0   3/6 50.00/2 0.0  3 3 1 2 1 3   1   3 -7
4 Marcin Piechowicz 5 36:322/3 66.70/4 0.02/7 28.61/2 50.01 3 4 2 3 1 3 1     3 -7
11 Obie Trotter 16 33:193/7 42.92/5 40.05/12 41.74/4 100.01 3 4 6 3 4 4 3 1 1 19 -16
14 Rod Camphor 18 34:562/10 20.04/11 36.46/21 28.62/3 66.71 4 5 2   4 4 1   1 6 -2
15 Adrian Bogucki 9 14:514/5 80.0   4/5 80.01/2 50.05 1 6 2 4 1 1       14 4
16 Daniel Wall 2 13:081/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1 3 4   3           4 0
20 Patryk Stankowski DNP                                   
22 Carl Lindbom 10 30:45   2/6 33.32/6 33.34/4 100.0  8 8   2 3 1   1   14 -19
23 Aleksander Lewandowski DNP                                   
25 Wojciech Wątroba DNP                                   
29 Filip Zegzuła 0 15:13   0/1 0.00/1 0.0           1 1         -1 -8
Drużyna 1 1 2    
Suma 66 200:00 15/33 45.5 8/28 28.6 23/61 37.7 12/17 70.6 9 25 34 13 18 15 16 5 3 2 62  

Start Lublin

Trener: David Dedek. Asystenci: Michał Sikora, Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Brynton Lemar 23 30:068/10 80.02/6 33.310/16 62.51/3 33.32 1 3 1 3 4 1 1 1   20 11
1 Jimmie Taylor 12 25:285/9 55.6   5/9 55.62/5 40.02 6 8   3 5 3 2   1 12 21
2 Damian Jeszke 0 07:480/2 0.00/2 0.00/4 0.0   1 2 3               -1 -3
3 Mateusz Dziemba 4 15:262/3 66.70/2 0.02/5 40.0   1 4 5 1     1       6 -2
6 Jacek Jarecki 0 04:400/1 0.0   0/1 0.0               1 1     -1 -4
7 Bartłomiej Pelczar 0 07:48                  1 1 1         1 8
11 Michael Gospodarek DNP                                   
13 Kacper Borowski 14 32:125/9 55.61/2 50.06/11 54.51/2 50.02 5 7 1 2 3 1   1   16 14
19 Roman Szymański 0 14:260/6 0.0   0/6 0.0   4 2 6   2   3     2 -3 -10
22 Tymoteusz Pszczoła DNP                                   
25 Martins Laksa 16 31:323/3 100.02/6 33.35/9 55.64/4 100.03 4 7 4 1 5         23 13
29 Tweety Carter 8 30:341/4 25.02/7 28.63/11 27.3     4 4 8 3   2 5     15 7
Drużyna 2 1 3   1
Suma 77 200:00 24/47 51.1 7/25 28 31/72 43.1 8/14 57.1 15 28 43 16 15 18 12 9 2 3 88