Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
76 : 73 17:13 | 25:26 | 14:19 | 20:15
HydroTruck Radom
Etap I - 13 kolejka | 05.12.2021 17:30
Sędziowie: Marcin Kowalski, Arnauld Kom Njilo, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Patrycja Gulak-Lipka

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Grzegorz Skiba, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Roderick Camphor 12 22:110/2 0.04/7 57.14/9 44.4   1 2 3 1 2   3       8 -7
1 Karol Kutta DNP                                   
2 Mateusz Zębski 14 32:247/9 77.80/1 0.07/10 70.0   2 5 7   3 1 1 2     19 14
3 Andrzej Pluta 11 20:433/6 50.01/3 33.34/9 44.42/4 50.01   1 5 2 4 3 3     10 3
5 Michał Aleksandrowicz 2 04:560/2 0.0   0/2 0.02/2 100.0      1 3 1         1 4
8 Michał Chyliński 9 18:080/1 0.02/3 66.72/4 50.03/4 75.0  1 1 2   2 1 1     9 -9
12 Wesley Washpun 5 28:181/4 25.01/3 33.32/7 28.60/1 0.01 3 4 2 3 4 2 1 2 1 6 3
15 Klavs Čavars 2 28:571/4 25.0   1/4 25.0   2 5 7 3 3   2 1 2   10 -2
21 Michał Krasuski 3 07:48   1/2 50.01/2 50.0         2     2       2 -5
23 Patryk Kędel DNP                                   
32 Alan Herndon 6 19:541/2 50.00/2 0.01/4 25.04/4 100.01 2 3 1 2 3 2 1     6 4
77 Jakub Nizioł 12 16:422/6 33.31/2 50.03/8 37.55/6 83.31 3 4   3 5         10 10
Drużyna         1
Suma 76 200:01 15/36 41.7 10/23 43.5 25/59 42.4 16/21 76.2 9 21 30 17 21 20 17 9 4 1 81  

HydroTruck Radom

Trener: Mihailo Uvalin. Asystent: Maciej Dudzik

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Filip Karczemny DNP                                   
2 Mike Moore 8 28:102/7 28.61/2 50.03/9 33.31/1 100.01 4 5 1 3   2 2 1   9 0
3 Anthony Ireland 12 28:505/11 45.50/1 0.05/12 41.72/2 100.0  3 3 8 4 6 2     2 14 -12
12 Paweł Dzierżak 2 13:31   0/1 0.00/1 0.02/2 100.0      2 1 2 5 2     0 9
13 Jakub Zalewski 3 30:57   1/6 16.71/6 16.7   1 3 4 1 4 3   1   1 4 -6
16 Daniel Wall 0 00:26                                0 3
21 Danilo Ostojić 14 39:345/7 71.41/1 100.06/8 75.01/2 50.04 6 10 3 4 1 5 2     21 -6
24 Krystian Okrutny DNP                                   
29 Filip Zegzuła DNP                                   
33 Maciej Żmudzki 0 06:470/1 0.0   0/1 0.00/2 0.0  1 1     2   1     -1 -2
41 Aleksander Lewandowski 12 18:320/1 0.04/7 57.14/8 50.0   1 3 4 1 1         1 13 0
47 Filip Kraljević 22 33:138/11 72.7   8/11 72.76/6 100.0  6 6 1 3 6 5 2     23 -1
Drużyna 3 2 5 2 1
Suma 73 200:00 20/38 52.6 7/18 38.9 27/56 48.2 12/15 80 10 28 38 17 22 20 20 10 1 4 83  
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz HydroTruck Radom
Punkty ze strat 15 13
Punkty w "pomalowanym" 30 (15/31) 48.4 32 (16/26) 61.5
Punkty drugiej szansy 10 9
Punkty szybkiego ataku 13 8
Punkty z ławki 37 36
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz HydroTruck Radom
Najwyższe prowadzenie 10 (40-30) 6 (49-55)
Najwyższa seria punktowa 9 (14-5) 8 (42-44)
Zmiany prowadzenia 16
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 28:37 07:39