Twarde Pierniki Toruń
102 : 86 26:18 | 28:23 | 23:29 | 25:16
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Etap I - 10 kolejka | 05.11.2021 20:00
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Jakub Pietrzak, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Adam Greczyło

Twarde Pierniki Toruń

Trener: Ivica Skelin. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Michał Kołodziej 6 10:423/3 100.0   3/3 100.0     3 3   3   1   1   9 0
1 Ignacy Grochowski DNP                                   
3 Maurice Watson 19 34:486/12 50.02/4 50.08/16 50.01/1 100.01 6 7 20 4 1 4 2   3 36 16
5 Aaron Cel 8 31:301/5 20.02/3 66.73/8 37.5   2 4 6 2 3 1   2     13 15
6 Michał Samsonowicz 5 05:31   1/1 100.01/1 100.02/2 100.0        2 1 2       3 1
10 Mateusz Kruszkowski DNP                                   
12 Jahenns Manigat 8 30:100/1 0.02/6 33.32/7 28.62/2 100.0  1 1 1 3 4 1 1   1 5 15
13 James Eads III 11 18:184/7 57.11/4 25.05/11 45.5   1   1 1 5           7 2
21 Bartosz Diduszko 17 31:135/9 55.61/1 100.06/10 60.04/4 100.02 1 3 2 1 5 1 1 1   19 14
32 Trevor Thompson 24 34:569/11 81.81/2 50.010/13 76.93/3 100.05 9 14 1 3 3 1   1   36 21
34 Szymon Janczak 4 02:522/4 50.0   2/4 50.0           1         1 2 -4
35 Jakub Dusza DNP                                   
Drużyna   2 2 1  
Suma 102 200:00 30/52 57.7 10/21 47.6 40/73 54.8 12/12 100 11 26 37 27 26 15 10 6 3 5 130  

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Grzegorz Skiba, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Roderick Camphor 12 24:220/1 0.03/8 37.53/9 33.33/5 60.0  2 2 4 1 5 2 1   1 9 -12
1 Karol Kutta DNP                                   
2 Mateusz Zębski 11 26:503/6 50.01/3 33.34/9 44.42/2 100.0  2 2 1 4 2 3       6 -9
3 Andrzej Pluta 6 14:540/3 0.02/3 66.72/6 33.3         2   1       1 4 -13
5 Michał Aleksandrowicz 0 02:01                  1             1 0
8 Michał Chyliński 7 17:381/2 50.01/3 33.32/5 40.02/3 66.7  2 2 2 1 3 1       6 2
12 Wesley Washpun 22 27:504/7 57.13/3 100.07/10 70.05/7 71.4  1 1 4 3 4 1 1   1 22 -9
15 Klavs Čavars 5 28:102/7 28.6   2/7 28.61/1 100.03 4 7 5 4 2 3   2   11 -11
21 Michał Krasuski 3 06:25   0/1 0.00/1 0.03/3 100.0  1 1 1   1         4 -7
23 Patryk Kędel DNP                                   
32 Alan Herndon 8 28:571/1 100.02/7 28.63/8 37.50/1 0.01 4 5 1 2 3 3   2   7 -9
77 Jakub Nizioł 12 22:532/2 100.01/3 33.33/5 60.05/5 100.0  4 4 2 1 3 3 1 1   15 -12
Drużyna 7 1 8   1
Suma 86 200:00 13/29 44.8 13/31 41.9 26/60 43.3 21/27 77.8 11 21 32 23 16 24 17 3 5 3 85  
  Twarde Pierniki Toruń Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Punkty ze strat 14 6
Punkty w "pomalowanym" 54 (27/45) 60 22 (11/25) 44
Punkty drugiej szansy 13 7
Punkty szybkiego ataku 20 15
Punkty z ławki 23 28
  Twarde Pierniki Toruń Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Najwyższe prowadzenie 17 (50-33) 3 (8-11)
Najwyższa seria punktowa 9 (17-11) 9 (71-64)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 37:57 01:15