Twarde Pierniki Toruń
105 : 98 21:23 | 28:25 | 29:26 | 27:24
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 9 kolejka | 30.10.2021 19:30
Sędziowie: Michał Proc, Michał Sosin, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Twarde Pierniki Toruń

Trener: Ivica Skelin. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Michał Kołodziej 7 16:052/6 33.31/2 50.03/8 37.5         3 3   2     1 3 1
1 Ignacy Grochowski DNP                                   
3 Maurice Watson 21 36:435/8 62.52/4 50.07/12 58.35/5 100.0  4 4 13 3 4 2 2   1 33 11
5 Aaron Cel 10 35:032/2 100.02/5 40.04/7 57.1     7 7 1 1 3 2 2     15 4
6 Michał Samsonowicz 0 02:46                    5           0 -4
12 Jahenns Manigat 18 28:081/1 100.04/9 44.45/10 50.04/4 100.0      5 3 5 1       17 13
13 James Eads III 12 26:475/8 62.50/2 0.05/10 50.02/3 66.71 1 2 2 4 3   2 1   13 -8
21 Bartosz Diduszko 15 26:432/4 50.03/4 75.05/8 62.52/2 100.01 2 3 3 4 2 1     2 17 9
32 Trevor Thompson 22 27:4510/16 62.5   10/16 62.52/2 100.03 7 10 1 2 1 1   2   28 9
34 Szymon Janczak DNP                                   
35 Jakub Dusza DNP                                   
66 Paweł Sowiński DNP                                   
Drużyna 2 2 4 2 1
Suma 105 200:00 27/45 60 12/26 46.2 39/71 54.9 15/16 93.8 7 23 30 28 27 18 10 6 3 4 126  

Arged BM Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Igor Milicic. Asystenci: Konrad Kaźmierczyk, Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 13 18:230/1 0.04/7 57.14/8 50.01/3 33.3      1 4 3 1       7 -6
1 James Palmer Jr. 20 35:483/5 60.01/4 25.04/9 44.411/13 84.6  4 4 4   6 4 1 2 1 20 -6
2 Trey Drechsel 13 28:362/3 66.73/5 60.05/8 62.5   1 2 3 4 4 2 1 1     17 -3
3 Kobi Jordan Simmons 20 29:065/8 62.52/5 40.07/13 53.84/4 100.01 2 3 4 4 4 3 1 1 1 20 1
4 Bartosz Rachwalski DNP                                   
5 Denzel Andersson 8 28:242/4 50.01/2 50.03/6 50.01/1 100.0  2 2   2 1 1 1     7 3
7 Aleksander Załucki DNP                                   
8 Michael Young 22 31:417/10 70.01/3 33.38/13 61.55/7 71.42 7 9 5 2 8 2       27 -13
10 Igor Wadowski 0 09:51              1 1   1           1 -8
12 Jarosław Mokros 2 18:111/2 50.00/1 0.01/3 33.3     1 1 1 1 1 1   1 1 2 -3
17 Kamil Nawrot DNP                                   
55 Michał Pluta DNP                                   
Drużyna 2 4 6 1 2
Suma 98 200:00 20/33 60.6 12/27 44.4 32/60 53.3 22/28 78.6 6 23 29 19 19 25 15 4 4 3 101  
  Twarde Pierniki Toruń Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Punkty ze strat 10 7
Punkty w "pomalowanym" 46 (23/35) 65.7 32 (16/27) 59.3
Punkty drugiej szansy 13 4
Punkty szybkiego ataku 10 14
Punkty z ławki 25 15
  Twarde Pierniki Toruń Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Najwyższe prowadzenie 10 (92-82) 8 (21-29)
Najwyższa seria punktowa 12 (92-82) 10 (21-29)
Zmiany prowadzenia 16
Remisy 14
Czas na prowadzeniu 18:55 14:30