Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
92 : 62 22:21 | 19:18 | 31:13 | 20:10
MKS Dąbrowa Górnicza
Etap I - 7 kolejka | 16.10.2021 17:30
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Michał Chrakowiecki, Jakub Pietrzak | Komisarz: Maciej Kucharski

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Grzegorz Skiba, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Karol Kutta DNP                                   
2 Mateusz Zębski 20 29:529/9 100.0   9/9 100.02/3 66.7  6 6 3 2 5 1 3 1   31 27
3 Andrzej Pluta 11 21:221/2 50.02/5 40.03/7 42.93/5 60.0  4 4 5 2 5 3 1     12 14
5 Michał Aleksandrowicz 0 05:340/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1 1   1       0 2
10 Dominykas Domarkas 8 20:331/1 100.02/8 25.03/9 33.3     1 1 4 4 1 2 2     7 20
11 Paul Jorgensen 15 22:413/7 42.92/6 33.35/13 38.53/4 75.0  2 2 1 2 2 1 2   1 10 12
15 Klavs Čavars 10 27:094/8 50.0   4/8 50.02/2 100.02 4 6 2 3 1 2 2 2   16 24
21 Michał Krasuski 6 19:58   2/3 66.72/3 66.7   2 1 3 1 2   1 1     9 15
23 Patryk Kędel 0 01:59              1 1               1 4
32 Alan Herndon 5 29:261/3 33.31/1 100.02/4 50.0   1 6 7 4 4   1   1   14 14
34 Markus Lončar DNP                                   
77 Jakub Nizioł 17 21:266/7 85.71/4 25.07/11 63.62/2 100.01 5 6 1 2 2 1       19 18
Drużyna 1 2 3   1
Suma 92 200:00 25/38 65.8 10/27 37 35/65 53.8 12/16 75 7 33 40 22 22 16 14 11 4 1 119  

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Jacek Winnicki. Asystenci: Michał Dukowicz, Marcin Wit

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Michael Lewis II 18 23:423/5 60.04/5 80.07/10 70.0     1 1   1 1 2     1 14 -24
4 Marcin Piechowicz 5 23:331/4 25.01/4 25.02/8 25.0   3 1 4 2       2     7 -7
7 Adam Brenk 3 12:361/2 50.00/1 0.01/3 33.31/2 50.0  1 1   1 5 2       -1 -6
8 Josip Sobin 2 24:281/4 25.0   1/4 25.00/2 0.03 9 12 2 1 3 1 1     11 -10
9 Milivoje Mijović 0 21:580/4 0.00/1 0.00/5 0.0   1 2 3 1 3 2 1     2 -2 -20
10 Alan Czujkowski 0 08:38   0/3 0.00/3 0.0         1 1 1         -2 -13
11 Nic Moore 10 27:553/8 37.50/2 0.03/10 30.04/4 100.02 2 4 1 2 5 7 3   1 4 -26
18 Krystian Zawadzki DNP                                   
21 Filip Małgorzaciak 12 19:252/2 100.02/4 50.04/6 66.72/3 66.72 2 4 1 2 2 2       12 -11
24 Steven Haney Jr 8 16:022/4 50.01/5 20.03/9 33.31/3 33.31   1 1 2 2     1   3 -14
25 Michał Nowakowski 4 21:430/1 0.01/5 20.01/6 16.71/2 50.0  2 2 1 3 1 2       -1 -19
77 Wiktor Rajewicz DNP                                   
Drużyna   1 1   1
Suma 62 200:00 13/34 38.2 9/30 30 22/64 34.4 9/16 56.3 12 21 33 10 16 22 18 6 1 4 45  
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz MKS Dąbrowa Górnicza
Punkty ze strat 19 15
Punkty w "pomalowanym" 50 (25/35) 71.4 26 (13/27) 48.1
Punkty drugiej szansy 5 8
Punkty szybkiego ataku 20 7
Punkty z ławki 43 23
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz MKS Dąbrowa Górnicza
Najwyższe prowadzenie 30 (90-60) 7 (9-16)
Najwyższa seria punktowa 8 (17-16) 10 (6-10)
Zmiany prowadzenia 10
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 29:54 06:14