Trefl Sopot
80 : 85 21:26 | 26:20 | 22:16 | 11:23
HydroTruck Radom
Etap I - 4 kolejka | 05.10.2021 19:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Jakub Pietrzak, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Adam Greczyło

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystenci: Krzysztof Roszyk, Paweł Turkiewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Mateusz Szlachetka 8 29:503/6 50.00/2 0.03/8 37.52/2 100.02 1 3 7 3 2         13 -2
5 Yannick Franke 10 32:162/3 66.72/6 33.34/9 44.4   1 4 5 5 4 3 2     1 13 -5
12 Daniel Ziółkowski 0 04:410/1 0.0   0/1 0.0           2   1     1 -2 2
17 Bartosz Olechnowicz DNP                                   
20 Joshua Sharma 19 30:037/14 50.0   7/14 50.05/5 100.05 9 14   4 3 1   3 3 28 -15
22 Darious Moten 16 28:116/9 66.71/2 50.07/11 63.61/2 50.02 3 5 1 3 1 1     1 16 -5
23 Michał Kolenda 13 27:555/7 71.41/4 25.06/11 54.5     1 1 3 2 3 2       10 -8
24 Hubert Łałak DNP                                   
29 Paweł Leończyk 4 20:302/6 33.3   2/6 33.3   2 5 7 1 1   1 3     10 10
31 Łukasz Klawa DNP                                   
33 Karol Gruszecki 10 26:343/8 37.50/4 0.03/12 25.04/4 100.0  5 5   2 3 3 1     4 -2
Drużyna 2 1 3    
Suma 80 200:00 28/54 51.9 4/18 22.2 32/72 44.4 12/13 92.3 14 29 43 17 21 15 11 4 3 6 92  

HydroTruck Radom

Trener: Marek Popiołek. Asystent: Maciej Dudzik

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Filip Karczemny DNP                                   
2 Michael Moore 12 33:042/5 40.02/5 40.04/10 40.02/2 100.01 8 9 1 4 3 1 1 1   17 8
3 Anthony Ireland 25 29:017/13 53.82/4 50.09/17 52.95/6 83.32 1 3 9 3 5 1 1   1 28 3
7 A.j. English 17 29:441/5 20.03/7 42.94/12 33.36/7 85.7  3 3 3 2 5 2     1 12 3
12 Paweł Dzierżak 11 16:153/4 75.01/2 50.04/6 66.72/2 100.0      3   2 2 1     11 -3
13 Jakub Zalewski 0 03:26                    1           0 -9
16 Daniel Wall 3 10:25   1/1 100.01/1 100.0         1   1         4 -4
21 Danilo Ostojić 0 23:360/2 0.00/1 0.00/3 0.0   2 5 7 1 1 1 1 1   1 5 9
29 Filip Zegzuła 0 15:14   0/1 0.00/1 0.0     3 3   2 1   1     3 8
33 Maciej Żmudzki DNP                                   
41 Aleksander Lewandowski 3 16:051/2 50.00/1 0.01/3 33.31/2 50.01 2 3 1 2 1   1     5 1
47 Filip Kraljević 14 23:106/13 46.2   6/13 46.22/2 100.0  3 3     2 1 1 5   15 9
Drużyna 3 2 5   2
Suma 85 200:00 20/44 45.5 9/22 40.9 29/66 43.9 18/21 85.7 9 27 36 19 15 21 10 7 6 3 100  
  Trefl Sopot HydroTruck Radom
Punkty ze strat 8 8
Punkty w "pomalowanym" 56 (28/49) 57.1 32 (16/32) 50
Punkty drugiej szansy 6 5
Punkty szybkiego ataku 12 9
Punkty z ławki 14 17
  Trefl Sopot HydroTruck Radom
Najwyższe prowadzenie 10 (75-65) 10 (13-23)
Najwyższa seria punktowa 11 (40-36) 17 (75-82)
Zmiany prowadzenia 13
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 17:47 20:16