HydroTruck Radom
75 : 78 11:25 | 22:19 | 23:15 | 19:19
MKS Dąbrowa Górnicza
Etap I - 3 kolejka | 19.09.2021 19:30
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Dariusz Lenczowski, Rafał Zuchowicz | Komisarz: Wojciech Imiołek

HydroTruck Radom

Trener: Marek Popiołek. Asystent: Maciej Dudzik

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Michael Moore 12 31:255/8 62.50/4 0.05/12 41.72/2 100.02 8 10 3 4 2   3     21 -5
3 Anthony Ireland 2 28:361/3 33.30/3 0.01/6 16.7   1 5 6 4   4 3     2 4 -4
7 A.j. English 23 32:504/7 57.13/7 42.97/14 50.06/8 75.0  2 2 4 5 6 3 1 1   19 -8
12 Paweł Dzierżak 0 10:590/1 0.0   0/1 0.0   1   1 6           1 6 3
13 Jakub Zalewski DNP                                   
16 Daniel Wall 0 04:51                    1           0 0
21 Danilo Ostojić 9 27:184/5 80.0   4/5 80.01/2 50.0  5 5 1 4 1 5       8 -2
25 Jakub Domański DNP                                   
29 Filip Zegzuła 2 16:53   0/3 0.00/3 0.02/2 100.0  2 2 1 2 2         2 -1
33 Maciej Żmudzki DNP                                   
41 Aleksander Lewandowski 15 19:531/1 100.04/7 57.15/8 62.51/2 50.0  2 2 2   4 1 1     15 3
47 Filip Kraljević 12 27:154/8 50.0   4/8 50.04/6 66.72 2 4 2 2 4 5   4   11 -1
Drużyna 2   2    
Suma 75 200:00 19/33 57.6 7/24 29.2 26/57 45.6 16/22 72.7 8 26 34 23 18 23 17 5 5 3 86  

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Jacek Winnicki. Asystenci: Michał Dukowicz, Marcin Wit

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Michael Lewis II 18 24:466/11 54.50/3 0.06/14 42.96/6 100.02   2 3   5   1   1 16 -2
4 Marcin Piechowicz 11 23:540/3 0.03/5 60.03/8 37.52/3 66.7  3 3 1 4 1 2 1     8 -4
7 Adam Brenk 0 13:090/2 0.0   0/2 0.0   1 3 4 2   1 1 2   1 5 8
8 Josip Sobin 16 28:028/11 72.7   8/11 72.7   3 3 6 2 3 1 2 1 3   23 8
9 Milivoje Mijović 4 23:182/4 50.00/2 0.02/6 33.3   2 4 6   2 1   1     7 -4
10 Alan Czujkowski 0 07:48   0/3 0.00/3 0.0                 1   1 -2 4
11 Nicolas Moore 5 21:591/6 16.71/6 16.72/12 16.7     3 3 5 3 2 1 1   1 3 -2
13 Jakub Motylewski 6 11:471/1 100.0   1/1 100.04/4 100.03 1 4   5 4 1       9 -7
15 Derrick Fenner Jr 12 19:044/9 44.41/1 100.05/10 50.01/1 100.02 4 6 1   1   1   1 15 7
21 Filip Małgorzaciak 6 17:082/3 66.70/2 0.02/5 40.02/2 100.0  1 1   4 1         4 2
25 Michał Nowakowski 0 09:05   0/2 0.00/2 0.0     2 2 1 2 1 3 1     -1 5
77 Wiktor Rajewicz DNP                                   
Drużyna 3 1 4   2
Suma 78 200:00 24/50 48 5/24 20.8 29/74 39.2 15/16 93.8 16 25 41 15 23 18 12 10 3 5 87  
  HydroTruck Radom MKS Dąbrowa Górnicza
Punkty ze strat 8 11
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/28) 60.7 40 (20/36) 55.6
Punkty drugiej szansy 2 19
Punkty szybkiego ataku 17 8
Punkty z ławki 27 39
  HydroTruck Radom MKS Dąbrowa Górnicza
Najwyższe prowadzenie 6 (65-59) 14 (11-25)
Najwyższa seria punktowa 9 (65-59) 8 (0-8)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 05:31 32:42