Enea Zastal BC Zielona Góra
105 : 101 26:28 | 26:21 | 23:20 | 14:20 | d: 5:5 | d: 11:7
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Finał - 5 mecz | 04.05.2021 19:30
Sędziowie: Marcin Kowalski, Tomasz Trawicki, Dariusz Zapolski | Komisarz: Jarosław Czeropski

Enea Zastal BC Zielona Góra

Trener: Žan Tabak. Asystent: Arkadiusz Miłoszewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Kris Richard 19 40:383/9 33.34/11 36.47/20 35.01/1 100.01 2 3 4 4 4 3 2     12 3
3 Kacper Traczyk DNP                                   
6 David Brembly DNP                                   
7 Krzysztof Sulima DNP                                   
8 Cecil Williams 5 20:511/1 100.01/2 50.02/3 66.7   1 3 4 6 3 4         14 -9
10 Nikodem Klocek DNP                                   
12 Skyler Bowlin 6 21:450/3 0.02/5 40.02/8 25.00/2 0.0  4 4 4 2 4         6 -2
21 Filip Put 4 05:091/1 100.0   1/1 100.02/2 100.0          1         4 8
24 Rolands Freimanis 21 48:289/11 81.81/9 11.110/20 50.00/2 0.02 7 9 2 4 2 4       16 3
31 Janis Berzins 10 33:351/4 25.02/2 100.03/6 50.02/4 50.03 4 7 1 2 2 1 2   1 14 13
41 Geoffrey Groselle 15 40:386/11 54.5   6/11 54.53/6 50.04 10 14 2 3 6 2   2   23 -3
55 Łukasz Koszarek 25 38:563/7 42.95/9 55.68/16 50.04/5 80.01 1 2 8 4 4 1 1     26 7
Drużyna 4 1 5   1
Suma 105 250:00 24/47 51.1 15/38 39.5 39/85 45.9 12/22 54.5 16 32 48 27 22 27 12 5 2 1 115  

Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Igor Milicic. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 23 33:582/9 22.24/10 40.06/19 31.67/7 100.0  4 4 7 3 4 3     1 18 -16
3 Łukasz Wojciechowski DNP                                   
4 Marcin Pławucki DNP                                   
5 Denzel Andersson 6 32:521/1 100.01/4 25.02/5 40.01/2 50.01 6 7 1 3 2   1 1   12 -10
7 Trey Kell 23 42:126/11 54.52/7 28.68/18 44.45/6 83.3  3 3 4 2 3 3 1   1 17 2
8 Szymon Ryżek DNP                                   
12 Jarosław Mokros 2 23:021/1 100.00/1 0.01/2 50.0     2 2 1 4 2   1     5 3
13 Josip Sobin 2 29:241/7 14.3   1/7 14.3   5 6 11 2 4   4       5 -8
21 Maciej Kucharek DNP                                   
30 Jakub Garbacz 27 46:262/3 66.75/12 41.77/15 46.78/8 100.0  3 3 2 3 5         24 -10
34 Chris Smith 9 19:413/4 75.01/1 100.04/5 80.00/1 0.0  2 2 2 5 4 2 1     10 20
35 Mark Ogden 9 22:253/4 75.01/2 50.04/6 66.7   3 3 6 3 3 1 3       13 -1
Drużyna 3 4 7   1
Suma 101 250:00 19/40 47.5 14/37 37.8 33/77 42.9 21/24 87.5 12 33 45 22 27 21 16 4 1 2 104  
  Enea Zastal BC Zielona Góra Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Punkty ze strat 16 14
Punkty w "pomalowanym" 44 (22/37) 59.5 34 (17/35) 48.6
Punkty drugiej szansy 7 5
Punkty szybkiego ataku 2 10
Punkty z ławki 20 38
  Enea Zastal BC Zielona Góra Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Najwyższe prowadzenie 6 (75-69) 6 (31-37)
Najwyższa seria punktowa 9 (66-62) 8 (52-57)
Zmiany prowadzenia 28
Remisy 16
Czas na prowadzeniu 16:42 24:45