Zastal Enea BC Zielona Góra
104 : 58 21:15 | 28:8 | 31:10 | 24:25
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 12 kolejka | 04.11.2020 20:30
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Łukasz Jankowski, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

Zastal Enea BC Zielona Góra

Trener: Žan Tabak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Kris Richard 11 17:344/6 66.71/3 33.35/9 55.6   1 3 4 6 1     3 2   22 25
1 Gabriel Lundberg 13 26:181/1 100.03/7 42.94/8 50.02/2 100.0  4 4 7 3 4   3     23 28
2 Kacper Porada 2 05:331/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1   1         1     3 -1
3 Kacper Traczyk 0 07:26   0/2 0.00/2 0.0         1 1           -1 -5
4 Dawid Dereziński DNP                                   
8 Cecil Williams 9 22:202/4 50.01/1 100.03/5 60.02/3 66.7  3 3 2 1 5 2 1 1   11 31
11 Marcel Ponitka 10 23:432/5 40.02/5 40.04/10 40.0     5 5 7 1   2 1     15 42
21 Filip Put 9 17:553/6 50.01/4 25.04/10 40.00/1 0.0  4 4 2 3 2 2       6 5
24 Rolands Freimanis 9 21:083/3 100.01/2 50.04/5 80.0   2 2 4 1 3 1   1     14 20
31 Janis Berzins 19 20:243/3 100.04/6 66.77/9 77.81/1 100.01 2 3 1 5           21 29
41 Geoffrey Groselle 14 21:286/8 75.0   6/8 75.02/2 100.01 2 3 1 1 5     1   17 34
55 Łukasz Koszarek 8 16:111/1 100.02/3 66.73/4 75.00/2 0.01   1 5 1 2 2 3     12 22
Drużyna   1 1   1
Suma 104 200:00 26/38 68.4 15/34 44.1 41/72 56.9 7/11 63.6 7 26 33 33 20 19 9 13 4   143  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Mateusz Kaszowski 0 17:390/1 0.00/2 0.00/3 0.0         3 1   6       -6 -22
5 Michał Pluta 6 08:25   2/3 66.72/3 66.7     1 1 1 2           7 -6
6 Maciej Marcinkowski 2 08:011/1 100.0   1/1 100.0     1 1     1 1       2 4
8 Filip Dylewicz 2 16:091/2 50.00/1 0.01/3 33.3     2 2 1   2 2     1 1 -16
9 Marcin Malczyk 3 09:190/1 0.01/1 100.01/2 50.0           2 1 1 1     2 -23
11 Bartłomiej Wołoszyn 2 16:001/1 100.00/4 0.01/5 20.0     3 3   2   2       -1 -35
14 Wojciech Czerlonko 7 27:420/1 0.02/3 66.72/4 50.01/2 50.0  3 3 2 3 2 3     1 6 -39
21 Mikołaj Witliński 19 27:359/12 75.00/1 0.09/13 69.21/4 25.03 1 4 2 4 2 5       13 -18
28 Przemysław Żołnierewicz 10 29:423/7 42.90/3 0.03/10 30.04/5 80.01 7 8 3 1 8 3 5   2 15 -25
34 Adam Hrycaniuk 2 10:571/5 20.0   1/5 20.0   1   1 1 4 1 3       -3 -27
77 Igor Wadowski 5 28:301/3 33.30/3 0.01/6 16.73/4 75.0  3 3 3   3 1       4 -23
Drużyna 3 5 8 1  
Suma 58 199:59 17/34 50 5/21 23.8 22/55 40 9/15 60 8 26 34 16 20 20 27 6   4 40  
  Zastal Enea BC Zielona Góra Asseco Arka Gdynia
Punkty ze strat 22 2
Punkty w "pomalowanym" 46 (23/31) 74.2 34 (17/27) 63
Punkty drugiej szansy 6 6
Punkty szybkiego ataku 21 8
Punkty z ławki 39 32
  Zastal Enea BC Zielona Góra Asseco Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 52 (100-48) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 14 (51-23) 7 (100-55)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 38:54 00:00