Asseco Arka Gdynia
92 : 90 23:28 | 16:22 | 36:23 | 17:17
Polpharma Starogard Gdański
Etap I - 1 kolejka | 22.10.2020 17:35
Sędziowie: Michał Proc, Mariusz Nawrocki, Adrian Szczotka | Komisarz: Andrzej Przechowski

Asseco Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Mateusz Kaszowski 7 12:261/1 100.01/3 33.32/4 50.02/3 66.71 2 3 2 3 2         9 -6
5 Michał Pluta DNP                                   
6 Maciej Marcinkowski DNP                                   
7 Krzysztof Szubarga 9 31:163/8 37.51/3 33.34/11 36.4     2 2 6 3 1 4 3     9 2
8 Filip Dylewicz 10 21:562/3 66.72/2 100.04/5 80.0     3 3 1 1 1 1       12 -2
9 Marcin Malczyk 0 11:50            1 1 2 1 2 1         3 7
11 Bartłomiej Wołoszyn DNP                                   
14 Wojciech Czerlonko 16 28:29   4/5 80.04/5 80.04/4 100.01 4 5   4 2 3 1     18 -3
21 Mikołaj Witliński 8 18:324/6 66.7   4/6 66.70/1 0.0  3 3 2   3 3       7 -2
28 Przemysław Żołnierewicz 24 29:354/7 57.13/6 50.07/13 53.87/11 63.6  4 4 1 4 7 3 1     17 4
34 Adam Hrycaniuk 8 21:202/5 40.0   2/5 40.04/5 80.0  2 2 1 3 3 2   1   6 3
77 Igor Wadowski 10 24:363/5 60.01/1 100.04/6 66.71/2 50.01 1 2 6 3 2 3 2   1 14 7
Drużyna 1 3 4    
Suma 92 200:00 19/35 54.3 12/20 60 31/55 56.4 18/26 69.2 5 25 30 20 23 22 19 7 1 1 95  

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Marek Łukomski. Asystenci: Rafał Frank, Rafał Ostrowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 James Washington 13 32:592/3 66.72/3 66.74/6 66.73/5 60.0  2 2 11 3 6 4       18 4
5 Joe Furstinger 13 18:155/8 62.51/1 100.06/9 66.7   2 2 4   1     1 1   16 -5
6 Jacek Jarecki 4 24:50   0/2 0.00/2 0.04/4 100.0  1 1 2 3 4 3       2 -12
7 Sebastian Kowalczyk 8 19:081/1 100.01/1 100.02/2 100.03/3 100.0      5 2 3   4     17 1
10 Peter Olisemeka 15 21:457/10 70.0   7/10 70.01/3 33.32 5 7 1 5 4 2 1     17 3
12 Sebastian Walda DNP                                   
15 Szymon Urbański DNP                                   
24 Steven Haney 12 22:382/4 50.02/4 50.04/8 50.02/4 50.01 4 5   3 2 1 1     11 8
25 Trevon Allen 14 29:504/11 36.41/4 25.05/15 33.33/3 100.0  6 6 2 4 4 2 3   1 13 -2
33 Grzegorz Surmacz 11 30:251/2 50.03/8 37.54/10 40.0   1 3 4   1   2 2     9 -8
35 Krystian Reszka DNP                                   
77 Radosław Chorab 0 00:10                                0 1
Drużyna 1 2 3   1
Suma 90 200:00 22/39 56.4 10/23 43.5 32/62 51.6 16/22 72.7 7 25 32 21 22 23 15 12 1 1 103  
  Asseco Arka Gdynia Polpharma Starogard Gdański
Punkty ze strat 20 19
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/30) 56.7 34 (17/24) 70.8
Punkty drugiej szansy 3 7
Punkty szybkiego ataku 19 12
Punkty z ławki 31 33
  Asseco Arka Gdynia Polpharma Starogard Gdański
Najwyższe prowadzenie 6 (83-77) 12 (29-41)
Najwyższa seria punktowa 8 (69-67) 8 (5-8)
Zmiany prowadzenia 6
Remisy 7
Czas na prowadzeniu 13:20 23:52