Etap II (7-12) (Kolejka I)
AZS Koszalin - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 25.03.2014 18:30 |
25.03.2014 18:30
68:66
|
|
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gd. | 26.03.2014 18:30 |
26.03.2014 18:30
67:68
|
|
Kotwica Kołobrzeg - Śląsk Wrocław | 26.03.2014 19:00 |
26.03.2014 19:00
62:81
|
Etap II (7-12) (Kolejka II)
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Kotwica Kołobrzeg | 28.03.2014 18:00 |
28.03.2014 18:00
82:69
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Śląsk Wrocław | 29.03.2014 17:00 |
29.03.2014 17:00
93:98
|
|
AZS Koszalin - Stabill Jezioro Tarnobrzeg | 29.03.2014 18:00 |
29.03.2014 18:00
70:59
|
Etap II (7-12) (Kolejka III)
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Śląsk Wrocław | 31.03.2014 19:00 |
31.03.2014 19:00
88:89
|
|
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg | 02.04.2014 18:30 |
02.04.2014 18:30
93:65
|
|
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin | 02.04.2014 19:00 |
02.04.2014 19:00
83:91
|
Etap II (7-12) (Kolejka IV)
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Stabill Jezioro Tarnobrzeg | 05.04.2014 19:30 |
05.04.2014 19:30
76:68
|
|
AZS Koszalin - Śląsk Wrocław | 06.04.2014 18:00 |
06.04.2014 18:00
77:75
|
|
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. | 07.04.2014 19:00 |
07.04.2014 19:00
70:74
|
Etap II (7-12) (Kolejka V)
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg | 10.04.2014 18:30 |
10.04.2014 18:30
76:62
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 10.04.2014 19:00 |
10.04.2014 19:00
70:81
|
|
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Śląsk Wrocław | 12.04.2014 18:00 |
12.04.2014 18:00
72:91
|
Etap II (7-12) (Kolejka VI)
Śląsk Wrocław - Stabill Jezioro Tarnobrzeg | 23.03.2014 15:00 |
23.03.2014 15:00
90:89
|
|
Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin | 13.04.2014 17:00 |
13.04.2014 17:00
58:82
|
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. | 13.04.2014 18:00 |
13.04.2014 18:00
81:73
|
Etap II (7-12) (Kolejka VII)
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - AZS Koszalin | 16.04.2014 19:00 |
16.04.2014 19:00
79:77
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Stabill Jezioro Tarnobrzeg | 16.04.2014 19:00 |
16.04.2014 19:00
87:73
|
|
Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg | 16.04.2014 19:30 |
16.04.2014 19:30
93:70
|
Etap II (7-12) (Kolejka VIII)
Kotwica Kołobrzeg - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 19.04.2014 14:00 |
19.04.2014 14:00
70:77
|
|
Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. | 19.04.2014 17:00 |
19.04.2014 17:00
78:82
|
|
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - AZS Koszalin | 19.04.2014 18:00 |
19.04.2014 18:00
86:89
|
Etap II (7-12) (Kolejka IX)
Śląsk Wrocław - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 23.04.2014 18:30 |
23.04.2014 18:30
75:73
|
|
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. | 23.04.2014 18:30 |
23.04.2014 18:30
93:69
|
|
Kotwica Kołobrzeg - Stabill Jezioro Tarnobrzeg | 23.04.2014 19:00 |
23.04.2014 19:00
78:90
|
Etap II (7-12) (Kolejka X)
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 25.04.2014 19:00 |
25.04.2014 19:00
75:84
|
|
Śląsk Wrocław - AZS Koszalin | 27.04.2014 20:00 |
27.04.2014 20:00
72:85
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Kotwica Kołobrzeg | 27.04.2014 20:00 |
27.04.2014 20:00
102:70
|