Etap II (1-6) (Kolejka I)
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra | 26.03.2014 18:00 |
26.03.2014 18:00
68:77
|
|
Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom | 26.03.2014 19:00 |
26.03.2014 19:00
76:83
|
|
PGE Turów Zgorzelec -
Trefl Sopot
ipla.tv - 2014-03-27 18:30
|
27.03.2014 18:30 |
27.03.2014 18:30
74:77
|
Etap II (1-6) (Kolejka II)
Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec | 30.03.2014 17:00 |
30.03.2014 17:00
82:80
|
|
Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra | 30.03.2014 18:00 |
30.03.2014 18:00
88:89
|
|
Anwil Włocławek -
Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2014-03-30 19:45
|
30.03.2014 20:00 |
30.03.2014 20:00
78:77
|
Etap II (1-6) (Kolejka III)
PGE Turów Zgorzelec -
Anwil Włocławek
ipla.tv - 2014-04-02 18:30
|
02.04.2014 18:30 |
02.04.2014 18:30
93:56
|
|
Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk | 02.04.2014 19:00 |
02.04.2014 19:00
76:69
|
|
Trefl Sopot - Rosa Radom | 02.04.2014 19:00 |
02.04.2014 19:00
73:84
|
Etap II (1-6) (Kolejka IV)
Anwil Włocławek - Trefl Sopot | 05.04.2014 18:00 |
05.04.2014 18:00
78:84
|
|
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra | 06.04.2014 17:00 |
06.04.2014 17:00
82:81
|
|
Energa Czarni Słupsk -
PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2014-04-06 19:45
|
06.04.2014 20:00 |
06.04.2014 20:00
74:77
|
Etap II (1-6) (Kolejka V)
Rosa Radom -
Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2014-04-10 17:45
|
10.04.2014 18:00 |
10.04.2014 18:00
64:66
|
|
Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec | 10.04.2014 19:00 |
10.04.2014 19:00
84:82
|
|
Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk | 10.04.2014 19:00 |
10.04.2014 19:00
83:62
|
Etap II (1-6) (Kolejka VI)
Anwil Włocławek - Rosa Radom | 13.04.2014 17:00 |
13.04.2014 17:00
81:75
|
|
Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot | 13.04.2014 18:00 |
13.04.2014 18:00
80:92
|
|
PGE Turów Zgorzelec -
Stelmet Zielona Góra
Polsat Sport News - 2014-04-13 19:45
|
13.04.2014 20:00 |
13.04.2014 20:00
85:73
|
Etap II (1-6) (Kolejka VII)
Rosa Radom - Energa Czarni Słupsk | 16.04.2014 18:00 |
16.04.2014 18:00
57:83
|
|
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec | 16.04.2014 18:30 |
16.04.2014 18:30
89:94
|
|
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek | 16.04.2014 19:00 |
16.04.2014 19:00
83:66
|
Etap II (1-6) (Kolejka VIII)
PGE Turów Zgorzelec -
Rosa Radom
ipla.tv - 2014-04-19 17:00
|
19.04.2014 17:00 |
19.04.2014 17:00
92:79
|
|
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek | 19.04.2014 18:00 |
19.04.2014 18:00
68:55
|
|
Stelmet Zielona Góra -
Trefl Sopot
Polsat Sport News - 2014-04-19 19:45
|
19.04.2014 20:00 |
19.04.2014 20:00
93:85
|
Etap II (1-6) (Kolejka IX)
Rosa Radom - Trefl Sopot | 23.04.2014 18:00 |
23.04.2014 18:00
66:73
|
|
Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra | 23.04.2014 18:30 |
23.04.2014 18:30
73:77
|
|
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec | 24.04.2014 18:00 |
24.04.2014 18:00
69:94
|
Etap II (1-6) (Kolejka X)
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom | 27.04.2014 20:00 |
27.04.2014 20:00
101:82
|
|
Trefl Sopot -
Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2014-04-27 19:45
|
27.04.2014 20:00 |
27.04.2014 20:00
91:78
|
|
PGE Turów Zgorzelec -
Energa Czarni Słupsk
ipla.tv - 2014-04-27 20:00
|
27.04.2014 20:00 |
27.04.2014 20:00
94:74
|