Koszarek: Koncentracja na walce o mistrzostwo
fot. Andrzej Romański

Lista aktualności

Koszarek: Koncentracja na walce o mistrzostwo

Na stronie polsatsport.pl dostępne są materiały wideo po meczu 8. kolejki II etapu Tauron Basket Ligi Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot, m.in. wywiady z Łukaszem Koszarkiem i Adamem Waczyńskim.

- Teraz możemy skoncentrować się na tym najważniejszym celu, czyli play-offach, walce o mistrzostwo. Możemy trochę mocniej popracować, poeksperymentować. Na najważniejszą część sezonu mamy być gotowi na 100 proc. Nie mamy wpływu w tej chwili na to, czy będziemy pierwsi, czy drudzy. To wszystko w rękach, głowach i nogach graczy Turowa. Będziemy się koncentrowali na sobie - zapowiada Łukasz Koszarek.

- Trener mówił przed spotkaniem, że każdy dostanie swoje minuty, będziemy grali w miarę równo. Mówił, że zależy mu na meczu i postara się te minuty podzielić. Myślę, że to zaprocentuje w przyszłości. W pierwszej połowie mogłem dać z siebie więcej, stałem z boku. Sam siebie zmotywowałem w przerwie. Wiedziałem, że zero punktów jak na człowieka, który chce być liderem w zespole, to jest zawód. Trzeba było się wziąć w garść - tłumaczył Adam Waczyński.
 

Wszystkie materiały wideo na stronie polsatsport.pl