STK Czarni Słupsk
81 : 78 24:8 | 27:21 | 6:26 | 24:23
KS Księżak Łowicz
Etap I - 3 kolejka | 12.10.2019 18:00
Sędziowie: Robert Klukowski, Cezary Kurowski, Bartłomiej Chodorowski | Komisarz: Mariusz Jakubów

STK Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Robert Jakubiak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Hubert Wyszkowski 9 12:432/3 66.71/1 100.03/4 75.02/4 50.0  2 2 1 1 4 1       8 -2
4 Adrian Kordalski 3 32:521/6 16.70/2 0.01/8 12.51/2 50.02 4 6 11 2 1 4 1   1 9 -9
5 Wojciech Jakubiak 0 02:22   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1       1     2 5
7 Marcin Dutkiewicz 15 31:182/4 50.03/5 60.05/9 55.62/2 100.01 1 2 3 4 2 1       15 3
10 Szymon Długosz 7 25:253/4 75.0   3/4 75.01/4 25.01 5 6   3 4 2       7 10
17 Przemysław Szczepanek DNP                                   
18 Miłosz Grześ DNP                                   
20 Damian Janiak 2 21:031/2 50.00/1 0.01/3 33.30/1 0.0  1 1 8 3 1 2 1     7 1
21 Filip Małgorzaciak 14 32:254/6 66.71/9 11.15/15 33.33/4 75.01 4 5 2   6 3 1     8 3
30 Patryk Pełka 20 27:251/3 33.36/7 85.77/10 70.00/2 0.02 9 11 1 4 1 2 1 2   28 9
55 Wojciech Fraś 11 14:272/4 50.0   2/4 50.07/7 100.02 3 5   2 4 1       13 -5
Drużyna 3   3    
Suma 81 200:00 16/32 50 11/26 42.3 27/58 46.6 16/26 61.5 9 30 39 27 19 23 16 5 2 1 97  

KS Księżak Łowicz

Trener: Michał Spychała. Asystent: Maciej Siemieńczuk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Michał Samsonowicz 5 18:081/3 33.30/3 0.01/6 16.73/3 100.0  2 2   2 1   1     3 -8
5 Piotr Robak 11 34:514/9 44.41/5 20.05/14 35.7   1   1 5 4 3 2 1   1 7 5
6 Mikołaj Stopierzyński 9 24:533/5 60.01/1 100.04/6 66.7   1 2 3 3 5 2 3 2     12 -2
9 Bartosz Włuczyński 0 04:470/1 0.0   0/1 0.0         1   1         0 -1
14 Mikołaj Grod 21 32:375/8 62.52/3 66.77/11 63.65/8 62.55 10 15 3 4 5 2       30 2
17 Przemysław Tradecki 5 34:081/2 50.01/7 14.32/9 22.2     2 2 2 3   1       1 3
18 Michał Świderski 0 00:05                                0 0
33 Arkadiusz Kobus 21 27:494/6 66.73/6 50.07/12 58.34/7 57.12 3 5 2 3 6 2 1 1 1 20 6
36 Mikołaj Czyż 4 06:031/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0  1 1     1         4 -12
57 Łukasz Ratajczak 2 16:391/4 25.0   1/4 25.0   1 2 3 2 3   1       3 -8
Drużyna   1 1    
Suma 78 200:00 20/40 50 8/25 32 28/65 43.1 14/20 70 10 22 32 18 24 19 11 5 1 2 80