Etap 1 - 18. kolejka | 10.03.2019 13:00:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...
Energa Góra Lodowa Słupsk
Trener: Robert Kozłowicz. Asystent: Przemysław Słapik
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
5 | Maciej Piątkowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 11/11 | 100.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Mateusz Zach | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 4/4 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Patryk Szumski | DNP |   |   |   |   |   |   | 5/5 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Patryk Wasiura | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/6 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Michał Oleksy | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 17/17 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Michał Połom | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Leon Łochowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/3 | 100.0 |   |   |   |   | 5 |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Maksymilian Damps | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
UKS Bryza Kolbudy
Trener: Jacek Sienkiewicz. Asystent: Jacek Szymkiewicz
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Jakub Pastuszka | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/4 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Szymon Szweda | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Sebastian Kloska | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 4/4 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Kacper Michalski | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/6 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Jakub Radoń | DNP |   |   |   |   |   |   | 15/15 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Stanisław Chwiećko | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/6 | 100.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Michał Ostaszewski | DNP |   |   |   |   |   |   | 20/20 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Kacper Lipiński | DNP |   |   |   |   |   |   | 16/16 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Jakub Birunt | DNP |   |   |   |   |   |   | 38/38 | 100.0 |   |   |   |   | 5 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |