STK Czarni Słupsk
103 : 101 17:24 | 22:24 | 27:28 | 37:25
FutureNet Śląsk Wrocław
Półfinały - 4 mecz | 05.05.2019 19:00
Sędziowie: Dariusz Nejman, Jacek Dolski, Paweł Pacek | Komisarz: Jan Dłużyk

STK Czarni Słupsk

Trener: Robert Jakubiak. Asystent: Mantas Cesnauskis

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Kordalski 37 37:5514/26 53.82/2 100.016/28 57.13/4 75.03 4 7 9 3 7 2 2   3 40 8
5 Wojciech Jakubiak 21 34:372/5 40.04/8 50.06/13 46.25/5 100.01 2 3 4 3 4       1 21 10
6 Patryk Wieczorek 0 13:580/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1   5     2   1 1 -8
7 Mikołaj Chmura DNP                                   
8 Bartosz Sprengel DNP                                   
9 Łukasz Seweryn 17 21:211/1 100.04/7 57.15/8 62.53/3 100.01 1 2 1 2 1 3 1     15 7
12 Hubert Wyszkowski 3 12:201/2 50.00/2 0.01/4 25.01/1 100.01 1 2 1 1 2 1       2 -13
13 Krystian Gładikowski DNP                                   
14 Szymon Rduch 5 27:162/4 50.00/3 0.02/7 28.61/1 100.02 4 6 4 3 1   1   1 11 4
16 Damian Cechniak 2 15:510/1 0.0   0/1 0.02/4 50.01 1 2 2   2 1 1     3 -7
29 Patryk Pełka 18 36:424/6 66.73/8 37.57/14 50.01/2 50.03 6 9 3 5 4 4     1 18 9
Drużyna 4 4 8    
Suma 103 200:00 24/46 52.2 13/31 41.9 37/77 48.1 16/20 80 12 20 32 24 22 21 11 7   7 111  

FutureNet Śląsk Wrocław

Trener: Radosław Hyży. Asystent: Robert Skibniewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Tomasz Żeleźniak 11 26:07   3/5 60.03/5 60.02/2 100.01 4 5 2 4 3     3   19 6
5 Jakub Musiał 11 25:281/3 33.33/7 42.94/10 40.0     3 3 2   2 1 1     10 -6
6 Robert Skibniewski 8 35:580/1 0.02/8 25.02/9 22.22/3 66.7  3 3 8 4 2 3 1     9 9
11 Aleksander Dziewa 13 35:362/2 100.01/4 25.03/6 50.06/8 75.03 4 7 2 1 7 3   3   17 -10
13 Norbert Kulon 14 20:401/3 33.33/6 50.04/9 44.43/5 60.0  1 1 2 5 3 1       9 -14
15 Michał Sasik DNP                                   
18 Szymon Tomczak 2 04:411/1 100.0   1/1 100.0     3 3               5 2
20 Mateusz Jarmakowicz 21 21:007/8 87.52/5 40.09/13 69.21/2 50.0  2 2   3 3 3   1   16 0
21 Maksymilian Zagórski 0 02:45                    2           0 -8
22 Krzysztof Jakóbczyk 21 27:353/5 60.04/5 80.07/10 70.03/4 75.01 4 5 3 3 2 1 1     25 9
23 Sebastian Bożenko 0 00:09                                0 2
24 Karol Michałek DNP                                   
Drużyna 2   2 1 1
Suma 101 199:59 15/23 65.2 18/40 45 33/63 52.4 17/24 70.8 5 24 29 19 22 22 12 3 7   110