Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
76 : 85 18:15 | 22:29 | 16:20 | 20:21
FutureNet Śląsk Wrocław
Półfinały - 3 mecz | 04.05.2019 19:00
Sędziowie: Robert Klukowski, Marcin Gawron, Tomasz Konopacki | Komisarz: Grzegorz Potęga

STK Czarni Słupsk

Trener: Robert Jakubiak. Asystent: Mantas Cesnauskis

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Kordalski 20 35:059/15 60.00/2 0.09/17 52.92/4 50.05 4 9 7 2 4 3       23 -8
5 Wojciech Jakubiak 13 31:231/5 20.03/8 37.54/13 30.82/3 66.7  3 3 3 2 3 1 1   1 9 -6
6 Patryk Wieczorek 9 14:061/4 25.01/2 50.02/6 33.34/4 100.0  1 1 4 3 2   1   1 11 -12
7 Mikołaj Chmura DNP                                   
8 Bartosz Sprengel 0 00:15                                0 -4
9 Łukasz Seweryn 5 21:141/1 100.00/4 0.01/5 20.03/3 100.0  2 2   1 1         3 -2
12 Hubert Wyszkowski 0 17:130/2 0.00/2 0.00/4 0.0     2 2 1 5 2         -1 -4
13 Krystian Gładikowski DNP                                   
14 Szymon Rduch 10 27:212/3 66.72/6 33.34/9 44.4   1 3 4 1 5 1   2     12 3
16 Damian Cechniak 10 24:574/7 57.1   4/7 57.12/2 100.02 8 10 1 5 3 3   3   18 -3
29 Patryk Pełka 9 28:261/4 25.02/4 50.03/8 37.51/2 50.0  8 8 1 5 1 2   1   11 -9
Drużyna 1 5 6    
Suma 76 200:00 19/41 46.3 8/28 28.6 27/69 39.1 14/18 77.8 9 36 45 18 28 17 9 4 4 2 86  

FutureNet Śląsk Wrocław

Trener: Radosław Hyży. Asystent: Robert Skibniewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Tomasz Żeleźniak 8 23:22   2/4 50.02/4 50.02/4 50.0  3 3     3         7 14
5 Jakub Musiał 13 28:252/3 66.72/9 22.24/12 33.33/4 75.02 3 5 3 2 5 2 1     11 13
6 Robert Skibniewski 8 31:002/3 66.71/3 33.33/6 50.01/1 100.0  1 1 1 3           7 1
11 Aleksander Dziewa 20 31:235/7 71.42/5 40.07/12 58.34/8 50.06 7 13   3 5 3   2 1 23 5
13 Norbert Kulon 15 27:153/6 50.00/4 0.03/10 30.09/10 90.01 5 6 8 4 9   1   1 22 10
15 Michał Sasik DNP                                   
18 Szymon Tomczak 4 05:192/2 100.0   2/2 100.0     2 2               6 0
20 Mateusz Jarmakowicz 5 24:031/4 25.01/7 14.32/11 18.2     11 11 1 3 1   1   1 9 -4
21 Maksymilian Zagórski 0 03:24   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -3
22 Krzysztof Jakóbczyk 12 21:370/5 0.02/6 33.32/11 18.26/6 100.0  2 2   2 4       1 5 4
23 Sebastian Bożenko DNP                                   
24 Karol Michałek 0 04:12                                0 5
Drużyna 3 1 4   1
Suma 85 200:00 15/30 50 10/39 25.6 25/69 36.2 25/33 75.8 12 35 47 13 17 27 6 3 2 4 89