BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
67 : 86 17:22 | 15:23 | 16:16 | 19:25
Polski Cukier Toruń
Etap I - 28 kolejka | 17.04.2019 20:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Dariusz Lenczowski, Paweł Białas | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Mike Scott 4 26:472/5 40.00/4 0.02/9 22.2   1 3 4 8   4 1 2 1   11 -12
3 Ivan Maraš 5 22:161/2 50.00/1 0.01/3 33.33/3 100.0  5 5 1 2 3 3       6 -18
5 Michał Nowakowski 8 14:111/1 100.02/3 66.73/4 75.0     1 1   1   1 2 1   10 -7
8 Michał Chyliński 4 19:210/4 0.00/3 0.00/7 0.04/4 100.01   1 1 1 2 1 1     -1 -8
13 Szymon Łukasiak 2 02:390/1 0.0   0/1 0.02/2 100.01 1 2     1         3 0
14 Nemanja Jaramaz 8 19:040/2 0.02/5 40.02/7 28.62/2 100.01 2 3   2 2         6 -8
21 Casper Ware 10 26:462/5 40.01/5 20.03/10 30.03/4 75.0  2 2 4 2 3 2 2     8 -14
22 Daniel Szymkiewicz DNP                                   
24 Witalij Kowalenko 0 13:40   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1 1           1 -3
28 Przemysław Żołnierewicz 5 17:051/3 33.31/3 33.32/6 33.30/2 0.0  2 2 1   2   1     3 -8
31 Mateusz Kostrzewski 7 18:102/4 50.00/1 0.02/5 40.03/3 100.0  1 1 1 3 3 1   1   6 -7
33 Shawn King 14 20:017/13 53.8   7/13 53.8   4 2 6 1 4 1   2   1 17 -10
Drużyna 2   2    
Suma 67 200:00 16/40 40 6/26 23.1 22/66 33.3 17/20 85 8 20 28 18 16 21 9 10 3 1 70  

Polski Cukier Toruń

Trener: Dejan Mihevc. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Ignacy Grochowski 0 00:40                                0 -2
3 Rob Lowery 15 27:213/4 75.03/5 60.06/9 66.70/2 0.0  4 4 3 2 2 1       16 7
4 Tomasz Śnieg 6 20:563/7 42.9   3/7 42.9   1 2 3 3 2 1 4 1   1 5 10
5 Aaron Cel 13 25:271/4 25.02/3 66.73/7 42.95/6 83.31 4 5 2 3 4 1       14 1
7 Krzysztof Sulima 10 21:154/5 80.00/1 0.04/6 66.72/4 50.0  3 3   3 3 2 1     8 14
12 Łukasz Wiśniewski 7 15:432/4 50.01/1 100.03/5 60.0     3 3 2 2   3 1     8 10
13 Mikołaj Ratajczak 0 00:400/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 -2
21 Bartosz Diduszko 9 29:102/5 40.01/2 50.03/7 42.92/2 100.02 2 4 1 4 1 2     2 8 26
24 Przemysław Karnowski DNP                                   
33 Karol Gruszecki 16 26:115/6 83.31/2 50.06/8 75.03/3 100.01 2 3 3 2 2 2 1     19 6
77 Damian Kulig 10 32:362/2 100.00/1 0.02/3 66.76/6 100.0  11 11 2 2 3   1 1   24 25
Drużyna 1 2 3    
Suma 86 199:59 22/38 57.9 8/15 53.3 30/53 56.6 18/23 78.3 5 31 36 16 21 16 15 5 1 3 101