KS Księżak Syntex Łowicz
76 : 91 20:21 | 23:23 | 19:28 | 14:19
STK Czarni Słupsk
Etap I - 30 kolejka | 31.03.2019 18:00
Sędziowie: Radosław Szagun, Cezary Kurowski, Marcin Olejnik | Komisarz: Bartłomiej Wojdak

KS Księżak Syntex Łowicz

Trener: Mikołaj Czaja. Asystent: Maciej Siemieńczuk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Salamonik 5 28:081/4 25.01/3 33.32/7 28.6         4 2   4 3 1   4 -2
6 Mikołaj Stopierzyński DNP                                   
8 Mateusz Gładki 5 11:481/1 100.0   1/1 100.03/4 75.0  1 1 1   3 2       4 6
9 Bartosz Włuczyński 3 12:43   1/2 50.01/2 50.0     1 1   1           3 -13
13 Arkadiusz Kobus 15 28:263/5 60.02/4 50.05/9 55.63/3 100.01 2 3 3 4 7 1 1     17 -25
14 Michał Kwiatkowski 5 15:381/2 50.01/1 100.02/3 66.70/2 0.0  5 5 3 1 1 2 1     9 -14
16 Daniel Nieporęcki 5 12:561/1 100.01/1 100.02/2 100.0   1   1   3 2 1 1     6 10
18 Michał Świderski 6 16:212/3 66.70/2 0.02/5 40.02/2 100.01 2 3 1 1 1 1 1     7 0
25 Jan Grzeliński 13 21:543/4 75.01/3 33.34/7 57.14/4 100.0  2 2 3 1 2 4       11 -1
30 Mikołaj Motel 9 26:422/3 66.71/4 25.03/7 42.92/2 100.01   1 1 1 3 5 1     3 -21
57 Łukasz Ratajczak 10 21:144/5 80.0   4/5 80.02/2 100.0  3 3   3 2     1   13 -12
Drużyna   1 1    
Suma 76 195:50 18/28 64.3 8/20 40 26/48 54.2 16/19 84.2 4 16 20 16 17 21 20 8 2   77  

STK Czarni Słupsk

Trener: Robert Jakubiak. Asystent: Mantas Cesnauskis

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Kordalski 8 26:584/7 57.10/1 0.04/8 50.0   1 2 3 2 2 2 1 4   1 12 0
5 Wojciech Jakubiak 6 25:430/1 0.02/7 28.62/8 25.0   1 1 2 5 2   1       6 22
6 Patryk Wieczorek 0 07:360/2 0.00/3 0.00/5 0.0     2 2 1       1     -1 -6
9 Łukasz Seweryn 21 22:493/4 75.05/8 62.58/12 66.70/1 0.0  2 2 2   1 1 1     20 18
10 Szymon Długosz 12 20:224/4 100.0   4/4 100.04/5 80.0  1 1 1 4 4 2 1     12 3
11 Piotr Powideł 1 12:390/2 0.0   0/2 0.01/2 50.0      1 1 1 3       -4 -9
12 Hubert Wyszkowski 15 18:493/5 60.03/4 75.06/9 66.70/1 0.0  2 2 1 5 2 1 4   1 17 20
14 Szymon Rduch 9 18:301/3 33.32/2 100.03/5 60.01/2 50.05   5 2 3 1 2 2     13 2
16 Damian Cechniak 6 20:403/3 100.00/1 0.03/4 75.0   4   4 3 3 2 2       10 9
29 Patryk Pełka 13 25:531/2 50.03/3 100.04/5 80.02/2 100.02 7 9 3 1 3 2 1     23 16
Drużyna 1 1 2   3
Suma 91 199:59 19/33 57.6 15/29 51.7 34/62 54.8 8/13 61.5 13 17 30 21 21 16 15 14   2 108