Etap II (7-12) - 4 kolejka | 22.02.2018 18:00
Sędziowie: Tomasz Pytliński, Magdalena Pietraszek
Grodziski Klub Koszykarski
Trener: Jaromir Buzalski
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Kacper Kiełczewski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Mateusz Koliński | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Jakub Fus | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Damian Pawłowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/3 | 33.3 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Michał Konieczny | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Mikołaj Racinowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/3 | 66.7 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Kacper Rydzek | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Mateusz Stępień | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
16 | Łukasz Kępka | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
UKS GIM 92 II Ursynów
Trener: Jarosław Łukasiewicz
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
2 | Bartosz Wysmoliński | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
3 | Tadeusz Jankowiak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
4 | Szymon Kołakowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/4 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Jan Laskowski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Jan Dziadowicz | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
19 | Aleksy Chwedczuk | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
30 | Jakub Sarna | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/5 | 40.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
44 | Adam Lisewski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
45 | Maciej Koczorowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
55 | Igor Rudnik | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
56 | Maciej Kolibowski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |