Półfinały - Grupa X | 22.05.2010 15:00
Sędziowie: Tomasz Borowiak, Jarosław Kędziora | Komisarz: Maciej Olasek
STK Czarni Słupsk
Trener: Daniel Orzechowski
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Kacper Borowski | 23 | 40:00 | 11/18 | 61.1 |   |   | 11/18 | 61.1 | 1/1 | 100.0 | 7 | 10 | 17 | 1 | 3 | 1 | 7 | 1 | 3 | 1 | 31 | 0 | |
5 | Sebastian Klekowiecki | 33 | 40:00 | 9/14 | 64.3 | 5/12 | 41.7 | 14/26 | 53.8 | 0/5 | 0.0 | 4 | 14 | 18 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 |   | 1 | 37 | 0 | |
6 | Marcin Doluk | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Damian Bianga | 9 | 36:09 | 3/6 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 4/8 | 50.0 |   |   | 1 |   | 1 |   | 1 |   | 5 | 1 |   |   | 2 | 0 | |
8 | Patryk Sass | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Paweł Młynarczyk | 4 | 21:47 | 2/4 | 50.0 |   |   | 2/4 | 50.0 |   |   | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 2 |   |   |   | 3 | 0 | |
10 | Robert Szternel | 7 | 18:13 | 3/5 | 60.0 |   |   | 3/5 | 60.0 | 1/2 | 50.0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 |   |   |   | 8 | 0 | |
11 | Kacper Kamiński | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Bartłomiej Gubernat | 6 | 37:40 | 2/5 | 40.0 | 0/3 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 10 | 2 | 1 | 2 | 2 |   | 1 | 14 | 0 | |
14 | Bartosz Sprengel | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Patryk Łuszkiewicz | 0 | 06:11 | 0/1 | 0.0 |   |   | 0/1 | 0.0 |   |   |   |   |   | 1 |   |   | 2 |   |   |   | -2 | 0 | |
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 82 | 200:00 | 30/53 | 56.6 | 6/17 | 35.3 | 36/70 | 51.4 | 4/10 | 40 | 17 | 29 | 46 | 16 | 15 | 11 | 22 | 8 | 3 | 3 | 93 |
VBW GTK Gdynia
Trener: Tadeusz Nosek
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
5 | Patryk Owczarek | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Maciej Gawryś | 11 | 30:13 | 1/3 | 33.3 | 3/6 | 50.0 | 4/9 | 44.4 | 0/2 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 |   | 1 | 1 | 2 |   | 1 | 9 | 0 | |
7 | Jakub Derkowski | 12 | 39:07 | 3/11 | 27.3 | 0/5 | 0.0 | 3/16 | 18.8 | 6/7 | 85.7 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 | 5 | 3 | 4 |   |   | 6 | 0 | |
8 | Kacper Radwański | 23 | 40:00 | 9/19 | 47.4 | 1/4 | 25.0 | 10/23 | 43.5 | 2/6 | 33.3 | 2 | 3 | 5 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 1 | 2 | 11 | 0 | |
9 | Jakub Pietkiewicz | 2 | 08:02 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |   |   | 1 | 2 | 3 |   |   | 1 | 2 |   |   |   | 2 | 0 | |
10 | Przemysław Żołnierewicz | 1 | 10:14 |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |   |   | 1 |   | 4 | 0 | |
11 | Wiktor Nałęcz | 0 | 14:52 |   |   | 0/6 | 0.0 | 0/6 | 0.0 |   |   | 1 |   | 1 | 2 | 1 |   | 2 | 3 |   |   | -2 | 0 | |
12 | Adam Grabarczyk | 7 | 36:26 | 3/8 | 37.5 | 0/1 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 5 | 7 | 12 |   | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |   | 13 | 0 | |
13 | Andrzej Bójko | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Marcin Wieloch | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
16 | Mikołaj Witliński | 9 | 21:06 | 3/5 | 60.0 | 1/1 | 100.0 | 4/6 | 66.7 |   |   |   | 5 | 5 | 1 | 3 |   | 1 | 1 |   |   | 13 | 0 | |
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 65 | 200:00 | 20/47 | 42.6 | 5/24 | 20.8 | 25/71 | 35.2 | 10/19 | 52.6 | 12 | 20 | 32 | 12 | 11 | 15 | 14 | 13 | 3 | 3 | 56 |