TKM Włocławek
62 : 83 21:24 | 10:21 | 15:16 | 16:22
Decka Pelplin
Etap I - 18 kolejka | 14.01.2017 12:30
Sędziowie: Dariusz Nejman, Anastazja Szwecowa | Komisarz: Witold Waczyński

TKM Włocławek

Trener: Grzegorz Kożan. Asystent: Maciej Żywiczka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michał Kłódkowski 4 12:472/2 100.00/1 0.02/3 66.70/2 0.0  1 1 2 1 1   2 1   7 -13
5 Adam Piątek 0 01:36                        1       -1 -3
6 Marcel Afeltowicz 0 05:55   0/3 0.00/3 0.0               1       -4 1
7 Michał Różanowski 0 04:300/1 0.0   0/1 0.0     2 2         1     2 0
8 Mateusz Krawiec 4 14:301/1 100.00/3 0.01/4 25.02/2 100.0  2 2   4 2   1     4 -16
9 Bartosz Matusiak 16 28:042/11 18.24/10 40.06/21 28.60/2 0.04 1 5   3 5 2 3     5 -8
10 Szymon Ćwikliński 9 22:433/8 37.51/2 50.04/10 40.0     1 1 3 2 1 1 2   1 8 -8
11 Juliusz Barański 9 29:213/5 60.01/2 50.04/7 57.1   1 6 7   4   1 3 1 2 16 -22
12 Mariusz Zych 7 27:591/5 20.01/2 50.02/7 28.62/2 100.0  4 4 1 1 1   1   1 8 -14
13 Rafał Komenda 10 35:254/9 44.40/2 0.04/11 36.42/7 28.6  3 3 2 4 5 10 1 2 2 -4 -11
14 Damian Ostrowski 3 14:421/1 100.0   1/1 100.01/2 50.02   2 1 2 1         5 -5
15 Maciej Chabasiński 0 02:280/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 -6
Drużyna 2 2 4   1
Suma 62 200:00 17/44 38.6 7/25 28 24/69 34.8 7/17 41.2 7 20 27 9 22 16 16 14 4 6 45  

Decka Pelplin

Trener: Przemysław Bieliński. Asystent: Bartosz Sarzało

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Adrian Góralczyk 3 14:241/2 50.00/1 0.01/3 33.31/2 50.0  1 1 3 2 1 5 1     0 -6
4 Paweł Guz 5 08:231/2 50.01/2 50.02/4 50.0     2 2 2   1 4 1 1   5 7
6 Paweł Kowalczuk 15 16:345/8 62.5   5/8 62.55/6 83.31 8 9 2 1 3   1 1 1 24 17
10 Marcin Chudy 8 14:531/4 25.01/2 50.02/6 33.33/4 75.03 1 4   2 5 1 1 1   8 6
13 Paweł Muntowski 3 16:31   1/4 25.01/4 25.0     1 1 2 1 1   1     4 14
19 Wiktor Czyżewski 8 23:264/7 57.1   4/7 57.1   5 10 15 1 3 1 2 1 1 2 21 4
23 Grzegorz Kamiński 6 20:541/5 20.01/5 20.02/10 20.01/2 50.01 2 3 2 2 2 4       -2 6
25 Szymon Tylkowski 6 16:100/1 0.02/4 50.02/5 40.0                       3 18
27 Karol Dębski 10 21:325/7 71.4   5/7 71.4   3 6 9 5 2   3 2   1 21 9
35 Krystian Reszka DNP                                   
96 Tomasz Krzywdziński 11 21:015/6 83.30/1 0.05/7 71.41/4 25.01 4 5   2 3 1   2   12 12
97 Bartosz Sarzało 8 26:123/4 75.00/2 0.03/6 50.02/2 100.0  3 3 4 1 5 3 2     11 18
Drużyna 1 2 3    
Suma 83 200:00 26/46 56.5 6/21 28.6 32/67 47.8 13/20 65 14 38 52 21 16 22 23 10 6 4 107