Decka Pelplin
98 : 88 30:17 | 26:35 | 22:21 | 20:15
Trefl II Sopot
Etap I - 14 kolejka | 11.12.2016 15:00
Sędziowie: Piotr Kustosz, Mateusz Chatłas | Komisarz: Paweł Krawczyk

Decka Pelplin

Trener: Przemysław Bieliński. Asystent: Bartosz Sarzało

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Adrian Góralczyk DNP                                   
10 Marcin Chudy 30 37:314/6 66.76/11 54.510/17 58.84/6 66.73 1 4 3 3 7 4 3     27 7
11 Jakub Dryjański DNP                                   
13 Paweł Muntowski 7 27:521/2 50.01/3 33.32/5 40.02/2 100.01 1 2 1 3 2   1     8 17
15 Emil Zieńko DNP                                   
19 Wiktor Czyżewski 7 24:332/6 33.3   2/6 33.33/3 100.04 3 7     4   2     12 16
23 Grzegorz Kamiński 3 07:05   1/3 33.31/3 33.3           4   2       -1 -2
25 Szymon Tylkowski 3 10:34   1/1 100.01/1 100.0           2   2       1 -8
27 Karol Dębski 21 36:305/12 41.71/5 20.06/17 35.38/11 72.72 5 7 5   6 2 2     19 6
69 Paweł Ebertowski DNP                                   
96 Tomasz Krzywdziński 4 18:572/3 66.7   2/3 66.7   2 2 4   3   1       6 -2
97 Bartosz Sarzało 23 36:587/9 77.81/3 33.38/12 66.76/7 85.7  5 5 3 4 5 3   1   24 16
Drużyna 1 2 3    
Suma 98 200:00 21/38 55.3 11/26 42.3 32/64 50 23/29 79.3 12 17 29 12 19 24 14 8 1   96  

Trefl II Sopot

Trener: Janusz Kociołek. Asystent: Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Bartosz Majewski 23 31:266/11 54.51/2 50.07/13 53.88/8 100.0      1 5 6 5 2     15 -12
7 Sebastian Walda 4 14:241/3 33.30/1 0.01/4 25.02/5 40.0      1   3 2 2     -1 -7
9 Kacper Burczyk DNP                                   
11 Jakub Putra 3 19:181/2 50.00/1 0.01/3 33.31/2 50.02   2 1 3 1 1       2 -3
12 Jakub Motylewski 4 17:121/1 100.0   1/1 100.02/2 100.0  2 2   2 1         6 -8
13 Patryk Jankowski 17 12:091/2 50.04/5 80.05/7 71.43/3 100.0  1 1     2 1 1     16 -5
14 Ignacy Grochowski 2 23:141/3 33.3   1/3 33.3   1 4 5 1 4 2 2 1   1 5 0
15 Tomasz Dylicki 0 19:230/2 0.0   0/2 0.0         1 3           -1 -12
18 Grzegorz Kulka 15 29:224/7 57.11/3 33.35/10 50.04/4 100.03 4 7 1 4 2 3 2     17 -5
30 Damian Ciesielski 20 33:328/13 61.51/4 25.09/17 52.91/2 50.01 7 8 4 3 2 4 1     20 2
55 Szymon Daszke DNP                                   
Drużyna 4 2 6   1
Suma 88 200:00 23/44 52.3 7/16 43.8 30/60 50 21/26 80.8 7 18 25 10 24 19 18 9   1 79