Polska
80 : 71 26:18 | 21:14 | 19:18 | 14:21
Gruzja
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Polska

Trener: Mike Taylor. Asystenci: Wojciech Kamiński, Arkadiusz Miłoszewski, Krzysztof Szablowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Aleksander Czyż 5 15:282/2 100.00/1 0.02/3 66.71/4 25.02 2 4 1 3 2   2     8 -2
1 Maciej Lampe 4 15:152/8 25.0   2/8 25.0   2 3 5 1 4 2 1   1   4 3
6 A. J. Slaughter 6 15:523/5 60.00/1 0.03/6 50.0     2 2 2 1 2         7 8
8 Przemysław Zamojski 12 23:234/6 66.70/3 0.04/9 44.44/4 100.02   2 1 1 4 1 2   1 11 5
9 Mateusz Ponitka 17 22:454/5 80.02/5 40.06/10 60.03/6 50.02 1 3 2 2 6   2     17 9
10 Szymon Szewczyk 2 11:001/2 50.00/4 0.01/6 16.7     1 1 1 5   2 1 2   0 0
12 Adam Waczyński 16 20:13   4/5 80.04/5 80.04/5 80.0      2 2 1 1       15 9
21 Tomasz Gielo 3 10:090/1 0.01/3 33.31/4 25.0     1 1   4     1     2 4
24 Michał Sokołowski 3 19:310/2 0.00/3 0.00/5 0.03/4 75.01 1 2 1 1 3 1 1     0 0
34 Adam Hrycaniuk 5 22:161/5 20.0   1/5 20.03/4 75.01 5 6   4 2 3 1   1 4 8
55 Łukasz Koszarek 7 14:341/1 100.01/1 100.02/2 100.02/2 100.0      4   1 2 2     11 5
66 Robert Skibniewski 0 09:34   0/2 0.00/2 0.0   1   1 2 1 1         1 -4
Drużyna 2   2   1
Suma 80 200:00 18/37 48.6 8/28 28.6 26/65 40 20/29 69 11 16 27 17 28 24 11 12 3 2 80  

Gruzja

Trener: Ilias Zouros. Asystenci: Jurica Golemac, Irakli Khoshtaria, Konstantine Tugushi

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Besik Lezhava 6 21:333/4 75.00/1 0.03/5 60.0     1 1 3 3   2 1     7 -6
5 Luka Zakradze 3 18:34   1/2 50.01/2 50.0           2 3 4       -2 -6
6 Anatoli Boisa 0 16:170/1 0.00/1 0.00/2 0.0           4   1   1   -2 0
7 Zaza Pachulia 17 25:465/9 55.61/1 100.06/10 60.04/7 57.1  8 8 3 3 8 3 2   1 20 -1
8 George Tsintsadze 8 12:591/2 50.01/1 100.02/3 66.73/4 75.0  1 1 2 4 2 3     1 6 -8
9 Giorgi Shermadini 15 19:443/3 100.0   3/3 100.09/10 90.01 6 7 2   7 1       22 0
10 Duda Sanadze 8 23:021/3 33.31/3 33.32/6 33.33/3 100.0  1 1   1 1 2       3 -7
13 Viktor Sanikidze 4 21:392/2 100.0   2/2 100.0     4 4 2 5 1 4   1   7 -4
15 Beka Burjanadze 5 21:512/5 40.00/1 0.02/6 33.31/2 50.0  2 2   3 2 2 1   1 1 -16
16 Kakhaber Jintcharadze 0 10:140/1 0.0   0/1 0.0     2 2   2   1       0 4
35 Beka Bekauri 5 08:212/2 100.0   2/2 100.01/3 33.32 1 3 1   3 1       6 -1
Drużyna 1 1 2   2
Suma 71 200:00 19/32 59.4 4/10 40 23/42 54.8 21/29 72.4 3 26 29 13 27 27 24 4 2 3 68