Austria
71 : 79 18:21 | 17:18 | 17:21 | 19:19
Polska
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Austria

Trener: Kestutis Kemzura. Asystenci: Stefan Grassegger, Robertas Kuncaitis

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Thomas Schreiner 8 24:120/1 0.02/5 40.02/6 33.32/3 66.71 1 2 1 4   2 3     7 -5
7 Davor Lamesic 8 21:503/8 37.50/1 0.03/9 33.32/2 100.02 3 5 2 2 1 1 1 1   10 -4
8 Enis Murati 7 27:552/3 66.71/5 20.03/8 37.50/1 0.0  1 1   2   2 1     1 5
13 Joe Dean Shaw 2 17:101/3 33.30/3 0.01/6 16.7   3 1 4 1 5           2 1
14 Jozo Rados 11 15:214/6 66.7   4/6 66.73/4 75.02 4 6   2 4 3       11 4
20 Romed Vieider 0 06:42                    1   1       -1 -9
21 Florian Trmal 3 14:021/1 100.00/1 0.01/2 50.01/3 33.3      1 1 1   1     2 -7
24 Rašid Mahalbašić 18 22:008/15 53.3   8/15 53.32/2 100.02 4 6 4 3 1 1 4     24 -4
34 Moritz Lanegger 6 23:390/1 0.02/3 66.72/4 50.0   1 2 3 5 3   1 1     12 -12
35 Sebastian Koch 0 05:31   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 1
41 Max Hopfgartner 3 02:52   1/1 100.01/1 100.0                       3 -1
44 Filip Kramer 5 18:462/5 40.00/2 0.02/7 28.61/2 50.03 1 4   3           3 -9
Drużyna 2 2 4   1
Suma 71 200:00 21/43 48.8 6/22 27.3 27/65 41.5 11/17 64.7 14 17 31 14 27 7 11 11 1   73  

Polska

Trener: Mike Taylor. Asystenci: Wojciech Kamiński, Krzysztof Szablowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Aleksander Czyż 6 17:552/4 50.0   2/4 50.02/4 50.01 4 5 1 2 2 1 1     8 18
1 Maciej Lampe 5 13:292/4 50.00/1 0.02/5 40.01/2 50.0      1 1   2       0 -9
6 A. J. Slaughter 11 25:072/5 40.01/2 50.03/7 42.94/4 100.01 1 2 7 1 2 3       13 6
9 Mateusz Ponitka 5 11:371/3 33.31/1 100.02/4 50.0   1 2 3   2   2 1     5 -2
10 Szymon Szewczyk 0 03:24   0/1 0.00/1 0.0     1 1               0 -3
12 Adam Waczyński 14 29:27   4/9 44.44/9 44.42/2 100.01 2 3 3   1 1 2     16 11
21 Tomasz Gielo 17 22:573/5 60.03/3 100.06/8 75.02/2 100.01 1 2     1 1       16 7
24 Michał Sokołowski 6 17:28         6/8 75.0  3 3   4   3       4 4
33 Karol Gruszecki 0 13:40   0/1 0.00/1 0.0     2 2   3           1 -6
34 Adam Hrycaniuk 3 22:371/4 25.0   1/4 25.01/2 50.03 3 6 1 1   1       5 3
55 Łukasz Koszarek DNP                                   
66 Robert Skibniewski 12 22:193/3 100.02/3 66.75/6 83.3     1 1 2 3   2       12 11
Drużyna 1 2 3   2
Suma 79 200:00 14/28 50 11/21 52.4 25/49 51 18/24 75 8 20 28 15 17 6 16 4     80