82 : 76 25:14 | 9:18 | 24:21 | 24:23
Etap I - 13. kolejka | 20.12.2009 15:00
Sędziowie: Przemysław Lipka, Piotr Kaszuba | Komisarz: Igor Kucenko

Asseco Prokom 3 Gdynia

Trener: Ramonas Rimantas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Dominik Świercz DNP                                   
7 Tomasz Maryniewski 0 04:00   0/1 0.00/1 0.0         1             0 0
8 Kryspin Kalski DNP                                   
9 Michał Wojtyński 7 28:332/5 40.01/4 25.03/9 33.3     1 1 1             3 0
10 Piotr Śmigielski 16 34:437/11 63.60/2 0.07/13 53.82/2 100.02 8 10 8 2 4 4 1 4   29 0
11 Łukasz Sikora 2 24:361/2 50.00/2 0.01/4 25.0   4 2 6 1 3 1 1   1   6 0
13 Mateusz Kostrzewski 29 36:322/9 22.26/8 75.08/17 47.17/9 77.87 4 11 1 4 4 2 1     29 0
14 Daniel Grujić DNP                                   
15 Mariusz Olejko DNP                                   
16 Adam Łapeta 10 33:124/7 57.1   4/7 57.12/5 40.03 7 10 2 4 3 7 1 10   20 0
17 Przemysław Zamojski 18 31:362/9 22.24/12 33.36/21 28.62/2 100.02 4 6 1 3 4 3 6 2   15 0
18 Karol Paczkowski 0 06:48                    2           0 0
Drużyna          
Suma 82 200:00 18/43 41.9 11/29 37.9 29/72 40.3 13/18 72.2 18 26 44 15 18 16 17 9 17   102  

Polski Cukier Toruń

Trener: Grzegorz Sowiński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michał Bagaziński 2 22:150/5 0.00/1 0.00/6 0.02/2 100.01 1 2 5 3 1 1 2   3 4 0
5 Tomasz Tlałka 9 15:313/4 75.00/1 0.03/5 60.03/4 75.0  1 1 2 3 3   1     10 0
6 Wojciech Bernasiak 2 25:481/4 25.00/5 0.01/9 11.1   1 2 3     1   1   3 -2 0
7 Piotr Fedder DNP                                   
8 Jacek Fajak 0 02:06   0/1 0.00/1 0.0           1   1       -2 0
9 Marcin Grocki 21 23:442/8 25.05/7 71.47/15 46.72/2 100.05 1 6 1 3 3 4     2 16 0
10 Dawid Wójcik 9 17:451/4 25.01/1 100.02/5 40.04/4 100.01 3 4     4       2 10 0
11 Radosław Kałczyński 0 12:060/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1 1     1     1 -1 0
13 Filip Słoniecki DNP                                   
14 Tomasz Tracz 0 18:290/8 0.0   0/8 0.0   1 6 7   3 1 1     3 -2 0
15 Tomasz Beciński 10 24:295/9 55.6   5/9 55.6   5 3 8 1 4 1 2 1   1 14 0
18 Tomasz Lipiński 23 37:476/9 66.72/8 25.08/17 47.15/5 100.04 6 10 2   4 4 2   2 24 0
Drużyna          
Suma 76 200:00 18/52 34.6 8/25 32 26/77 33.8 16/17 94.1 18 24 42 12 17 18 14 7   17 71