TKM Włocławek
83 : 76 24:14 | 20:16 | 17:33 | 22:13
Polonia Warszawa
Półfinały - Grupa II | 29.04.2016 14:45
Sędziowie: Michał Pietrakiewicz, Szymon Giza | Komisarz: Witold Waczyński

TKM Włocławek

Trener: Grzegorz Kożan. Asystent: Roman Konopczyński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michał Kłódkowski 4 15:202/2 100.00/2 0.02/4 50.0     1 1 1 3   4       0 10
5 Adam Zboiński 0 07:270/1 0.0   0/1 0.0     1 1   1     1     1 6
6 Dorian Frontczak 8 24:530/2 0.02/10 20.02/12 16.72/4 50.0  2 2   4 2 2 1     -3 0
7 Adrian Ręgocki 13 23:365/7 71.41/6 16.76/13 46.20/3 0.03 3 6   4 3   3 1 1 13 9
8 Stefan Marchlewski 7 27:583/10 30.0   3/10 30.01/2 50.01 2 3 9 3 1 7 6   1 10 -2
9 Marcin Woroniecki DNP                                   
10 Szymon Ćwikliński 6 20:551/3 33.31/5 20.02/8 25.01/2 50.0      3 3 2 1   1 1 2 -2
12 Michał Cieślewicz 4 11:052/3 66.7   2/3 66.7   1   1   2   2     1 2 -21
13 Rafał Komenda 24 32:216/9 66.70/2 0.06/11 54.512/18 66.73 7 10 2 3 12 3 1 1 2 24 5
14 Filip Drozdowski 0 07:300/1 0.0   0/1 0.0     2 2   1   2       -1 2
17 Damian Ostrowski DNP                                   
18 Adrian Bogucki 17 28:558/12 66.7   8/12 66.71/1 100.07 5 12 2 3 1 1 3 1   30 28
Drużyna 4 2 6    
Suma 83 200:00 27/50 54 4/25 16 31/75 41.3 17/30 56.7 15 23 38 17 27 21 22 15 4 6 78  

Polonia Warszawa

Trener: Łukasz Łoboda. Asystent: Karol Gryko

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Łukasz Łapiński 2 04:481/1 100.0   1/1 100.0     1 1       1       2 2
6 Michał Samsonowicz 35 36:194/9 44.45/6 83.39/15 60.012/16 75.03 10 13 2 4 14 10 6 1 1 37 -7
7 Michał Stokowski 8 23:213/6 50.00/1 0.03/7 42.92/2 100.01 1 2 2 2 3 4 1 1   6 5
8 Piotr Aderek 11 26:412/3 66.72/3 66.74/6 66.71/2 50.0  1 1   5 1 2 2     9 0
9 Michał Krasuski 0 06:20              3 3   2   1 2 1   5 -1
10 Samuel Sekiguchi 0 12:370/3 0.0   0/3 0.0   1   1   2   4     1 -6 -10
11 Rafał Banasiak 3 12:591/4 25.0   1/4 25.01/2 50.02   2   2 2 2       -1 -5
12 Artur Skowroński 9 26:263/6 50.00/2 0.03/8 37.53/4 75.0      1   5 2 1     3 -13
14 Krzysztof Matusiak DNP                                   
15 Patryk Kędel 8 32:034/14 28.60/1 0.04/15 26.7   4 3 7   2 2 1 1 2 2 6 -8
16 Sebastian Łukasik DNP                                   
17 Filip Drewniak 0 18:260/2 0.0   0/2 0.0   1 4 5 1 2   2 1 1   4 2
Drużyna 2 6 8    
Suma 76 200:00 18/48 37.5 7/13 53.8 25/61 41 19/26 73.1 12 23 35 6 21 27 29 14 6 4 65