Devil Energy Politechnika Gdańska
68 : 74 21:11 | 14:28 | 19:18 | 14:17
Decka Pelplin
Play off - I runda - 1 mecze | 13.03.2016 16:00
Sędziowie: Robert Bieńkowski, Paweł Wasielewski | Komisarz: Andrzej Karwowski

Politechnika Gdańska

Trener: Marek Igliński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Paweł Lazer DNP                                   
5 Filip Stryjewski 0 01:55                                0 1
6 Rafał Milewski 14 27:585/9 55.61/2 50.06/11 54.51/1 100.01 3 4 2 3 1 1 2     16 1
11 Przemysław Rduch 4 17:522/7 28.6   2/7 28.6   2 6 8   2           7 -10
14 Łukasz Jaśkiewicz 6 30:432/8 25.0   2/8 25.02/2 100.0  7 7 5 4 3 3 2 3   14 -10
19 Szymon Mochnacz 6 19:360/1 0.02/2 100.02/3 66.7     3 3 2 2   5 1 1   7 -6
21 Wiktor Specyalski 6 27:263/5 60.00/4 0.03/9 33.3   1   1 3 2   3       1 11
22 Paweł Krupa DNP                                   
23 Aleksander Lebiedziński 10 34:303/9 33.31/3 33.34/12 33.31/2 50.01 7 8 2 3 4 1 1 1   12 -11
31 Tomasz Kurpiewski DNP                                   
32 Błażej Szymichowski DNP                                   
55 Daniel Szłapka 22 40:001/5 20.05/8 62.56/13 46.25/5 100.02 3 5 3 1 8 6       17 -6
Drużyna 1 5 6   1
Suma 68 200:00 16/44 36.4 9/19 47.4 25/63 39.7 9/10 90 7 29 36 17 17 16 19 6 5   74  

Decka Pelplin

Trener: Przemysław Bieliński. Asystent: Bartosz Sarzało

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Paweł Guz DNP                                   
5 Julian German 3 23:08   1/3 33.31/3 33.3         1 5   1 1     2 12
13 Paweł Muntowski DNP                                   
19 Wiktor Czyżewski 12 35:444/12 33.3   4/12 33.34/4 100.05 4 9     2     2   15 -7
20 Karol Kasprzak 2 12:531/1 100.0   1/1 100.0   2 1 3   1   3 5     7 -6
23 Grzegorz Kamiński 0 23:590/1 0.00/4 0.00/5 0.0     1 1     2   2 1   -1 18
25 Szymon Tylkowski 0 22:44   0/5 0.00/5 0.0           4   1       -6 -15
27 Karol Dębski 26 34:227/12 58.33/8 37.510/20 50.03/3 100.0  8 8   4 3 2 2     24 9
32 Patryk Smugała DNP                                   
35 Krystian Reszka 2 10:001/2 50.00/2 0.01/4 25.0   2 3 5 1 1   1       4 9
69 Paweł Ebertowski DNP                                   
97 Bartosz Sarzało 29 37:1010/17 58.81/4 25.011/21 52.46/8 75.0  11 11 5 1 10 5 1 1   30 10
Drużyna 1 1 2   1
Suma 74 200:00 23/45 51.1 5/26 19.2 28/71 39.4 13/15 86.7 9 28 37 7 16 17 13 11 4   75