Enea Basket Piła
63 : 108 9:28 | 20:25 | 14:32 | 20:23
Asseco AMW II Gdynia
Etap I - 16 kolejka | 23.01.2016 18:00
Sędziowie: Michał Jakubów, Grzegorz Adamkiewicz | Komisarz: Leszek Pujdak

KS Basket Piła

Trener: Tomasz Pochylski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Kacper Żebrowski 2 11:55   0/2 0.00/2 0.02/2 100.0  1 1     1 2       -1 -21
8 Maciej Pasieka 0 10:19   0/2 0.00/2 0.0         3 5   3       -2 -11
9 Marcin Uliczka 0 12:020/2 0.00/1 0.00/3 0.0     1 1 1 5   2       -3 -15
10 Bartłomiej Lipiński 2 12:100/4 0.00/2 0.00/6 0.02/2 100.01 1 2   3 1 1       -3 -20
13 Marcin Zając 3 22:230/2 0.01/2 50.01/4 25.0   1 4 5   3 2         5 -22
15 Tomasz Pochylski 11 26:063/4 75.01/5 20.04/9 44.42/2 100.0  6 6 3 1 4   3     18 -25
21 Paweł Ludynia 4 11:282/5 40.00/1 0.02/6 33.3   2   2   4   1 1     2 -18
25 Maciej Adamkiewicz 19 28:565/10 50.02/4 50.07/14 50.03/4 75.03 5 8   1 2 2   1   18 -28
30 Patryk Bielecki 3 20:000/2 0.01/4 25.01/6 16.7     1 1 3 3 2 2       0 -15
34 Przemysław Pochylski 2 06:031/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1   1     1         0 -10
35 Kamil Michalski 15 29:345/9 55.61/4 25.06/13 46.22/3 66.71 4 5 2 5 6 2       12 -28
55 Adrian Sobkowiak 2 09:041/1 100.0   1/1 100.0     1 1 1 2           4 -12
Drużyna   2 2    
Suma 63 200:00 17/41 41.5 6/29 20.7 23/70 32.9 11/13 84.6 9 24 33 13 32 19 15 4 1   50  

Asseco II Gdynia

Trener: Sebastjan Krašovec. Asystent: Arkadiusz Korek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Adam Jęczmień 5 10:002/2 100.00/2 0.02/4 50.01/1 100.0      1 2   2       2 3
6 Karol Majchrzak 13 19:402/3 66.70/3 0.02/6 33.39/10 90.0  2 2 2   7 1 1     12 16
7 Marcin Marczuk 9 14:282/2 100.01/1 100.03/3 100.02/4 50.0  1 1   1 3   4     12 0
9 Mariusz Konopatzki 11 20:401/4 25.02/4 50.03/8 37.53/4 75.0  5 5 5   5 1 1     15 31
10 Marcin Wieluński 10 14:251/3 33.3   1/3 33.38/10 80.0  3 3 3 1 4 1       11 19
11 Bartosz Jankowski 20 19:213/5 60.04/6 66.77/11 63.62/2 100.01 2 3   3 2 1 3     21 34
12 Karol Kamiński 6 14:360/2 0.01/1 100.01/3 33.33/3 100.0      2 1 1 1       5 12
13 Jędrzej Szymański 5 16:511/2 50.01/2 50.02/4 50.0     3 3 2 2 2         8 28
14 Jakub Szulc 3 07:560/2 0.01/1 100.01/3 33.3   3 1 4   3   1       4 4
16 Łukasz Frąckiewicz 10 17:103/6 50.00/2 0.03/8 37.54/5 80.03 5 8   4 3 1     1 11 28
17 Jakub Nowaczek 7 22:503/5 60.0   3/5 60.01/2 50.02 5 7 1 1 1 2       10 17
18 Michał Kołodziej 9 22:033/4 75.00/1 0.03/5 60.03/4 75.0  4 4 3 1 2         13 33
Drużyna   2 2   1
Suma 108 200:00 21/40 52.5 10/23 43.5 31/63 49.2 36/45 80 9 31 40 19 19 30 11 9   1 124