PTG Sokół Łańcut
63 : 76 11:21 | 16:19 | 11:15 | 25:21
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
O 1 miejsce - ew. 4 mecz | 17.05.2015 17:30
Sędziowie: Janusz Kiełbiński, Andrzej Walczak, Marcin Wasilewski | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

PTG Sokół Łańcut

Trener: Dariusz Kaszowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Fortuna 0 28:240/2 0.00/3 0.00/5 0.0   1 2 3 1 1 2 1 1 1   0 -24
5 Marcin Pławucki 15 25:091/2 50.03/9 33.34/11 36.44/4 100.01 3 4 1 2 4 2       11 -7
6 Rafał Kulikowski 9 26:264/4 100.00/1 0.04/5 80.01/7 14.32 7 9   2 5 1 1     11 -16
10 Patryk Buszta DNP                                   
12 Jacek Balawender 2 07:581/3 33.3   1/3 33.3   2   2     1   1   1 3 11
13 Piotr Jeger DNP                                   
15 Maciej Klima 8 24:303/7 42.90/1 0.03/8 37.52/2 100.06 3 9 1 5 2 3 2     12 -1
16 Bartosz Czerwonka 2 05:101/2 50.0   1/2 50.0   1 2 3   3           4 0
17 Przemysław Wrona 2 03:310/1 0.0   0/1 0.02/2 100.0  1 1     1         2 -4
20 Tomasz Pisarczyk 6 20:152/6 33.30/1 0.02/7 28.62/2 100.01 3 4 2   3 1   1   7 -5
21 Dawid Bręk 10 27:461/3 33.32/11 18.23/14 21.42/2 100.0  1 1 3 3 1 2 1     2 -22
44 Szymon Rduch 9 30:511/4 25.02/5 40.03/9 33.31/2 50.0  1 1 1 3 1   1 1 1 6 3
Drużyna 1 1 2   1
Suma 63 200:00 14/34 41.2 7/31 22.6 21/65 32.3 14/21 66.7 14 23 37 9 19 20 10 7 3 2 58  

Intermarche Bricomarche BM SlamStal Ostrów

Trener: Mikołaj Czaja. Asystent: Marcin Grocki

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Szymon Milczyński DNP                                   
6 Tomasz Ochońko 22 40:003/4 75.03/8 37.56/12 50.07/8 87.5  3 3 7 1 6 5       20 13
7 Mikołaj Spała DNP                                   
8 Łukasz Olejnik 12 13:052/2 100.02/2 100.04/4 100.02/2 100.01 3 4   2 1 1 1 1   17 -4
9 Dawid Adamczewski DNP                                   
10 Wojciech Pisarczyk 8 35:592/6 33.31/1 100.03/7 42.91/2 50.04 6 10 2 3 3     1 1 16 13
12 Adrian Mroczek-Truskowski 17 36:341/4 25.05/9 55.66/13 46.2     3 3 2 4 2 1     1 14 20
14 Wojciech Żurawski 8 30:564/10 40.0   4/10 40.0   5 5 10   4 1   1   1 13 17
15 Mateusz Zębski 2 09:261/5 20.0   1/5 20.0     1 1 2 2   2       -1 -4
33 Nikodem Sirijatowicz DNP                                   
41 Adrian Suliński 7 34:001/5 20.01/5 20.02/10 20.02/2 100.0  7 7 2 4 6 2 1     7 10
Drużyna 1 4 5   1
Suma 76 200:00 14/36 38.9 12/25 48 26/61 42.6 12/14 85.7 10 28 38 15 20 19 11 3 2 3 86