Czarni Słupsk
71 : 78 20:16 | 15:12 | 16:16 | 16:23 | d: 4:11
HydroTruck Radom
Final Eight - Półfinał | 21.02.2015 18:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Marcin Kowalski, Piotr Pastusiak | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Kyle Shiloh 11 38:121/8 12.53/5 60.04/13 30.80/2 0.01 6 7 3 4 3 2       8 -1
1 Jerel Blassingame 9 39:030/2 0.03/9 33.33/11 27.3   2 3 5 8 4 4 2 2     14 3
5 Michał Nowakowski 2 13:511/2 50.00/1 0.01/3 33.3     4 4   3 1   1     5 -4
6 Callistus Eziukwu 11 25:314/9 44.4   4/9 44.43/7 42.91 6 7   2 5 2   4 3 11 5
7 Tomasz Śnieg 2 05:570/3 0.0   0/3 0.02/2 100.0          1 1       -2 -10
9 Łukasz Seweryn 0 10:41   0/5 0.00/5 0.0                       -5 -7
10 Jarosław Mokros 6 31:09   2/7 28.62/7 28.6   2 3 5 2 1 1   3     11 -3
11 Drago Pašalić 7 19:291/6 16.71/5 20.02/11 18.22/4 50.02 4 6 1 5 2 1   1   3 -12
13 Kacper Borowski DNP                                   
15 Dariusz Cywiński DNP                                   
33 Karol Gruszecki 23 41:076/10 60.02/6 33.38/16 50.05/5 100.04 5 9 1 4 4   1   1 26 -6
Drużyna 3 2 5   1
Suma 71 225:00 13/40 32.5 11/38 28.9 24/78 30.8 12/20 60 12 31 43 15 23 21 8 7 5 4 71  

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Marek Łukomski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Mike Taylor 7 24:312/6 33.31/3 33.33/9 33.3     3 3 2 5 3 2       4 -11
4 John Turek 8 19:264/8 50.0   4/8 50.0   1 9 10   1 4   1   1 15 11
8 Robert Witka DNP                                   
11 Uroš Mirković 13 26:372/9 22.22/3 66.74/12 33.33/6 50.02 5 7 1 1 4 2 1 1 1 10 11
12 Danny Gibson 23 37:254/13 30.84/9 44.48/22 36.43/4 75.02 3 5 3 3 4 1 1   2 16 1
13 Jakub Zalewski 0 02:22                    2   1       -1 -1
15 Łukasz Majewski 8 29:084/5 80.00/1 0.04/6 66.70/1 0.0  5 5   3 2 3   1   8 -2
22 Daniel Szymkiewicz 0 10:32         0/2 0.0      1 1 1 1       -2 6
24 Michał Sokołowski 5 38:331/4 25.00/3 0.01/7 14.33/6 50.0  6 6 4 4 4 1   1 1 6 12
32 Kim Adams 2 14:511/2 50.0   1/2 50.0   1 3 4   1   1   1   5 -4
35 Damian Jeszke 12 21:354/4 100.01/2 50.05/6 83.31/1 100.02 5 7 1   1   1     20 12
Drużyna 4 3 7   1
Suma 78 225:00 22/51 43.1 8/21 38.1 30/72 41.7 10/20 50 8 39 47 12 21 23 12 4 4 5 81