Zagłębie Sosnowiec
77 : 68 15:21 | 24:15 | 19:17 | 19:15
ACK UTH Rosa Radom
Etap I - 20 kolejka | 15.02.2015 19:00
Sędziowie: Damian Kuziora, Mirosław Wysocki, Michał Kuzia | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

BASKET ZAGŁĘBIE S.A.

Trener: Tomasz Służałek. Asystent: Leszek Marzec

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Marek Piechowicz 26 40:009/12 75.02/5 40.011/17 64.72/4 50.02 12 14 5 3 5 1 3 1   40 9
6 Michał Broda DNP                                   
7 Patryk Gospodarek 20 39:254/12 33.33/5 60.07/17 41.23/5 60.04 3 7 6 2 10 4 1   1 18 9
8 Leszek Kaczmarski 0 06:58   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1 1           1 6
9 Patryk Nowerski 8 31:254/7 57.1   4/7 57.10/1 0.04 10 14 2 2 1 2   2   20 5
10 Patryk Przyborowski 2 09:041/1 100.00/2 0.01/3 33.30/2 0.0        2 1 2       -4 -8
12 Michał Sadło 17 34:415/13 38.5   5/13 38.57/10 70.05 7 12 3 4 6         21 14
14 Kamil Wójciak DNP                                   
15 Piotr Osiakowski DNP                                   
16 Paweł Bogdanowicz 4 38:272/6 33.30/1 0.02/7 28.6   1 1 2 2 3   3 2     2 10
Drużyna 1 2 3   1
Suma 77 200:00 25/51 49 5/14 35.7 30/65 46.2 12/22 54.5 16 34 50 19 17 23 12 6 3 1 98  

ACK UTH Rosa Radom

Trener: Karol Gutkowski. Asystent: Piotr Kardaś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jakub Stanios 3 11:490/2 0.01/1 100.01/3 33.3     1 1 1             3 -7
5 Piotr Kardaś 15 27:040/2 0.05/10 50.05/12 41.7   2 2 4 1 4   2 4     15 -1
6 Łukasz Sobuta 7 19:123/5 60.0   3/5 60.01/3 33.31 6 7 1 4 2 1     1 10 3
7 Konrad Kapturski 0 06:280/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1 1 4   1       -1 -2
15 Mateusz Zwęgliński DNP                                   
22 Kamil Czajkowski 0 18:550/1 0.00/2 0.00/3 0.0           2 1     1   -2 -4
25 Robert Cetnar 11 32:364/7 57.11/3 33.35/10 50.00/3 0.03 1 4 1 5 3 1     1 7 -6
31 Kamil Michalski DNP                                   
32 Maciej Parszewski DNP                                   
33 Mateusz Gos 2 10:151/1 100.00/1 0.01/2 50.00/1 0.01   1 1   1         2 -11
34 Łukasz Bonarek 15 37:471/4 25.03/6 50.04/10 40.04/6 66.7  6 6 1 3 4 2 2   1 14 -5
55 Jakub Schenk 15 35:544/7 57.12/10 20.06/17 35.31/1 100.0  3 3 10 1 6 3 2     16 -12
Drużyna 1 4 5    
Suma 68 200:00 13/30 43.3 12/34 35.3 25/64 39.1 6/14 42.9 7 20 27 17 23 17 10 8 1 3 64