Czarni Słupsk
65 : 70 15:11 | 14:10 | 18:28 | 18:21
Trefl Sopot
Etap I - 8 kolejka | 23.11.2014 18:00
Sędziowie: Marcin Kowalski, Dariusz Szczerba, Adam Wierzman | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Energa Czarni Słupsk

Trener: Dejan Mijatović. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Kyle Shiloh 16 37:086/11 54.51/2 50.07/13 53.81/2 50.01 6 7 4 3 4 2 1   1 19 -4
5 Michał Nowakowski 8 21:111/3 33.32/4 50.03/7 42.9   1 2 3 1 4 2 1       7 -1
6 Callistus Eziukwu 2 21:211/4 25.0   1/4 25.0   2 4 6 1 2   2     1 4 -12
7 Tomasz Śnieg 2 07:421/2 50.0   1/2 50.0         1 1 1         2 4
9 Łukasz Seweryn 5 09:551/1 100.01/2 50.02/3 66.7           1 1         4 2
10 Jarosław Mokros 0 11:430/1 0.0   0/1 0.0           2     1     0 -8
12 Bojan Trajkovski 6 18:283/4 75.00/4 0.03/8 37.50/1 0.01 3 4   5 4         4 9
13 Kacper Borowski 0 07:09                      1         0 2
15 Dariusz Cywiński DNP                                   
33 Karol Gruszecki 14 33:053/6 50.01/1 100.04/7 57.15/5 100.0  3 3 1 1 5 2 2     15 -8
55 William Franklin 12 32:185/8 62.50/3 0.05/11 45.52/2 100.0  1 1 4 4 1 4 2   2 9 -9
Drużyna 1 2 3   1
Suma 65 200:00 21/40 52.5 5/16 31.3 26/56 46.4 8/10 80 5 19 24 12 23 19 11 6   4 64  

Trefl Sopot

Trener: Darius Maskoliunas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Artur Włodarczyk 0 05:17   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -6
5 Willie Kemp 1 19:38   0/1 0.00/1 0.01/4 25.0  2 2 2 1 3 1 1     1 1
6 Sławomir Sikora DNP                                   
7 Marcin Dutkiewicz 8 19:221/3 33.32/2 100.03/5 60.0   1 5 6 1 2 2 1       12 5
9 Paweł Leończyk 7 29:262/7 28.61/2 50.03/9 33.3   3 1 4 1 4 2 4 1 1   4 -1
10 Marcin Stefański 0 06:43            1 3 4 1 3   1       4 -6
11 DeShawn Painter DNP                                   
12 Šarunas Vasiliauskas 12 28:080/2 0.03/6 50.03/8 37.53/4 75.0  4 4 7 3 3 2 1     16 9
14 Grzegorz Kulka DNP                                   
16 Tautvydas Lydeka 17 29:487/7 100.0   7/7 100.03/4 75.04 4 8 2 1 5 2 2 2   28 9
22 Eimantas Bendžius 14 26:000/2 0.04/8 50.04/10 40.02/2 100.02 2 4 1 2 2 1   1   13 5
23 Michał Michalak 11 35:383/7 42.91/4 25.04/11 36.42/4 50.0  4 4 3 2 6 3       6 9
Drużyna   1 1   1
Suma 70 200:00 13/28 46.4 11/24 45.8 24/52 46.2 11/18 61.1 11 25 36 18 19 23 15 5 4   83