Czarni Słupsk
71 : 63 20:14 | 18:16 | 14:16 | 19:17
Etap I - Kolejka XX | 16.03.2014 20:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Janusz Calik, Sławomir Moszakowski | Komisarz: Wojciech Chomicz

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Śnieg 3 21:300/7 0.0   0/7 0.03/6 50.01 1 2 4 4 5   1     0 4
5 Michał Nowakowski 9 26:202/4 50.01/3 33.33/7 42.92/2 100.0  3 3   2 1 1       7 7
6 Roderick Trice 17 30:524/6 66.72/4 50.06/10 60.03/4 75.02 2 4   2 6 1 2   1 17 4
9 Wojciech Jakubiak DNP                                   
10 Jordan Hulls 14 23:362/2 100.02/6 33.34/8 50.04/4 100.0  3 3 4   3 2       15 8
16 Szymon Długosz DNP                                   
20 Mateusz Jarmakowicz 3 13:401/2 50.0   1/2 50.01/1 100.0  3 3   2 1 1       4 1
22 Derrick Zimmerman 10 21:534/6 66.7   4/6 66.72/7 28.62 3 5 2 1 4 2 1   1 9 6
23 Joseph Taylor 4 29:462/2 100.0   2/2 100.0   2 2 4 2 4 1 2 1 5   14 2
24 Jarosław Mokros 5 13:101/1 100.01/1 100.02/2 100.00/3 0.01 2 3   4 3 3       2 0
33 Karol Gruszecki 5 08:591/1 100.01/1 100.02/2 100.0     1 1   1           6 2
41 Garrett Stutz 1 10:140/2 0.00/1 0.00/3 0.01/2 50.0  3 3   3 1   1   1 1 6
Drużyna 2 5 7   2
Suma 71 200:00 17/33 51.5 7/16 43.8 24/49 49 16/29 55.2 8 23 31 12 23 25 12 6 5 3 75  

AZS Koszalin

Trener: Gašper Okorn. Asystent: Igor Milicic

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Paweł Czubak DNP                                   
7 Krzysztof Szubarga 24 37:343/3 100.03/5 60.06/8 75.09/9 100.01 4 5 3 3 7 4 1     27 -3
9 Piotr Dąbrowski 2 16:04   0/4 0.00/4 0.02/2 100.0  1 1 1 1 2         0 -11
10 Oded Brandwein 5 25:011/5 20.01/3 33.32/8 25.0   1   1 1 2 2 3     2 -2 -1
11 Bartłomiej Wołoszyn 3 13:190/1 0.01/3 33.31/4 25.0           5 2 1 2     1 -3
14 Cezary Trybański 0 21:17            1 4 5   1 1   1 2   8 6
17 Przemysław Wrona DNP                                   
21 Maciej Raczyński DNP                                   
24 LaceDarius Dunn 19 27:484/9 44.42/5 40.06/14 42.95/5 100.0  2 2   3 5   3   1 16 -4
32 Jeff Robinson 2 16:301/6 16.70/3 0.01/9 11.10/2 0.01 3 4   3 3   1     -3 -8
34 Darrell Harris 4 18:432/6 33.3   2/6 33.3   4 2 6   5 1 2   1 2 5 -14
55 Artur Mielczarek 4 23:442/4 50.00/2 0.02/6 33.3     3 3 1 2     1     5 -2
Drużyna 3 4 7    
Suma 63 200:00 13/34 38.2 7/25 28 20/59 33.9 16/18 88.9 8 19 27 6 25 23 10 9 3 5 57