Czarni Słupsk
84  :  66 (32:19, 17:19, 20:16, 15:12)
WKS Śląsk Wrocław
Etap I - Kolejka XVI | 26.01.2014 20:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Wojciech Liszka, Łukasz Andrzejewski | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Energa Czarni Słupsk

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Śnieg 15 30:266/7 85.70/1 0.06/8 75.03/4 75.0  1 1 4 2 3 1       16 18
5 Michał Nowakowski 7 14:292/2 100.01/3 33.33/5 60.0     1 1   3 1 3     1 3 2
6 Roderick Trice 5 21:131/4 25.01/2 50.02/6 33.3   1 5 6 3 1 2 3 2   1 9 9
7 Marcin Dutkiewicz 5 29:290/1 0.01/3 33.31/4 25.02/2 100.01 5 6 1 3 1 1 1     9 18
9 Wojciech Jakubiak 0 01:34                                0 -3
10 Jordan Hulls 9 26:472/2 100.01/1 100.03/3 100.02/2 100.0  4 4 5 2 3 2 1     17 12
13 Kacper Borowski DNP                                   
16 Szymon Długosz 0 01:34                        1       -1 -2
20 Mateusz Jarmakowicz 20 23:574/5 80.02/2 100.06/7 85.76/7 85.7  3 3   3 4 1       20 18
23 Joseph Taylor 15 26:305/7 71.40/1 0.05/8 62.55/6 83.31 3 4 5 2 4 1 2 3   24 22
24 Jarosław Mokros 0 10:31   0/1 0.00/1 0.0   1 1 2   3   1       0 0
41 Garrett Stutz 8 13:303/6 50.00/1 0.03/7 42.92/3 66.73 5 8   2 2 2     1 9 -4
Drużyna   1 1   1
Suma 84 200:00 23/34 67.6 6/15 40 29/49 59.2 20/24 83.3 7 28 35 18 21 20 16 6 3 3 106  

WKS Śląsk Wrocław

Trener: Jerzy Chudeusz. Asystenci: Tomasz Jankowski, Jacek Kolis, Adam Omelan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Dominique Johnson 4 15:041/4 25.00/3 0.01/7 14.32/3 66.71   1 1 1 4 1       -2 -11
6 Robert Skibniewski 5 22:511/4 25.01/3 33.32/7 28.6     2 2 1 3 1         3 -2
7 Krzysztof Sulima 0 11:540/2 0.0   0/2 0.0   1   1 1 2   1     1 -1 -13
8 Radosław Hyży 5 19:132/3 66.7   2/3 66.71/2 50.0  2 2 1 2 1   1     7 -6
10 Danny Gibson 21 36:513/6 50.03/8 37.56/14 42.96/6 100.0  1 1 4 2 3 5 1   1 14 -22
11 Nikola Malešević 16 25:292/3 66.72/3 66.74/6 66.76/8 75.01 2 3   1 5 2 1     14 -7
12 Adrian Mroczek-Truskowski DNP                                   
14 Jakub Parzeński 5 20:152/5 40.0   2/5 40.01/2 50.01 1 2   4 4 1 1 2   5 -6
15 Michał Gabiński 3 28:380/2 0.01/3 33.31/5 20.0   3 5 8 1 2 1   1 1 1 10 -11
21 Paweł Kikowski 7 19:453/7 42.90/7 0.03/14 21.41/1 100.0  1 1 1 4 1         -2 -12
22 Paul Miller DNP                                   
Drużyna 6   6    
Suma 66 200:00 14/36 38.9 7/27 25.9 21/63 33.3 17/22 77.3 7 14 21 10 21 20 10 5 3 3 48  
Pobierz statystyki PDF