Kotwica Kołobrzeg
72 : 81 20:15 | 17:19 | 20:30 | 15:17
HydroTruck Radom
Etap II (7-12) - Kolejka III | 30.03.2013 15:00
Sędziowie: Dariusz Lenczowski, Marek Czernek, Mariusz Adameczek | Komisarz: Zbigniew Sołtysiak

Kotwica Kołobrzeg

Trener: Mariusz Karol

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Żołnierczuk 0 00:360/1 0.0   0/1 0.0     1 1               0 -3
8 Jarosław Zyskowski 14 25:283/6 50.02/3 66.75/9 55.62/4 50.01 1 2   4 4 1 1     10 -9
9 Sean Mosley 26 31:555/8 62.54/6 66.79/14 64.34/7 57.12 5 7   5 7 3 1 1   24 -2
10 Jessie Sapp 5 20:121/2 50.01/5 20.02/7 28.6     2 2 6 4   3 2     7 -3
11 Corey Jefferson 8 27:304/9 44.40/2 0.04/11 36.4         6 3 2 3 1   1 5 -2
13 Grzegorz Arabas 11 29:592/8 25.01/2 50.03/10 30.04/6 66.7  2 2 2 1 3 2     1 4 -7
14 Łukasz Wichniarz 0 04:43                        3       -3 -4
15 Ty Walker 0 18:200/1 0.0   0/1 0.0     2 2 1 1   1       1 -3
20 Rafał Rajewicz 4 18:032/2 100.0   2/2 100.00/6 0.04 4 8   2 4     1   7 -10
24 Marko Djurić 4 23:142/2 100.00/2 0.02/4 50.0   1 4 5   4 1   1     8 -2
Drużyna 2 2 4    
Suma 72 200:00 19/39 48.7 8/20 40 27/59 45.8 10/23 43.5 8 21 29 15 24 21 16 6 2 2 63  

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 J.J. Montgomery 11 25:303/5 60.0   3/5 60.05/6 83.3  4 4   2 3 1 1   1 12 -1
5 Piotr Kardaś 4 18:091/2 50.0   1/2 50.02/4 50.01   1 2 1 4 1 2     5 2
6 Hubert Radke 14 20:452/4 50.03/7 42.95/11 45.51/1 100.02 4 6 1 4 2 1 2     16 8
7 Ronald Dorsey 10 24:262/3 66.71/3 33.33/6 50.03/5 60.01 4 5 1 2 4 2       9 7
8 Slaven Čupković 3 17:201/1 100.00/3 0.01/4 25.01/2 50.0  4 4 1 3 3   1     5 10
10 Nic Wise 11 30:593/8 37.50/1 0.03/9 33.35/6 83.31 2 3 5 1 6 4     1 8 9
13 Jakub Zalewski 11 15:444/6 66.71/3 33.35/9 55.6         1 3 1   1     9 13
15 Paweł Bogdanowicz 4 05:121/1 100.0   1/1 100.02/2 100.0  1 1     1 1 1 1   6 -3
19 Michał Nikiel DNP                                   
20 Mateusz Jarmakowicz 7 20:102/5 40.01/1 100.03/6 50.0   2   2 1 2   2   1   6 -2
21 Kim Adams 6 20:543/4 75.0   3/4 75.0   2 6 8 1 1   2 1     13 5
43 Slaviša Bogavac 0 00:51                    2           0 -3
Drużyna 1 3 4    
Suma 81 200:00 22/39 56.4 6/18 33.3 28/57 49.1 19/26 73.1 9 25 34 13 21 24 14 9 2 2 89