Kotwica Kołobrzeg
54 : 76 12:16 | 18:26 | 13:14 | 11:20
Trefl Sopot
Etap I - Kolejka 15 | 04.01.2013 18:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Dariusz Szczerba, Łukasz Andrzejewski | Komisarz: Ryszard Łabędź

Kotwica Kołobrzeg

Trener: Tomasz Mrożek. Asystent: Paweł Bohdziewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Żołnierczuk DNP                                   
8 Jarosław Zyskowski 5 21:251/6 16.71/3 33.32/9 22.2   1 2 3     1 1     1 0 -15
9 Sean Mosley 17 32:053/10 30.02/4 50.05/14 35.75/8 62.52 3 5   1 6 4 3   1 9 -14
11 Corey Jefferson 5 31:162/5 40.00/1 0.02/6 33.31/4 25.01 6 7 3 4 7 1 3     10 -16
12 Wojciech Złoty DNP                                   
13 Grzegorz Arabas 2 26:300/5 0.00/3 0.00/8 0.02/2 100.0  1 1 1 2 2 2 2   1 -4 -15
14 Piotr Niedźwiedzki 0 06:130/2 0.0   0/2 0.0     1 1           1   0 -4
17 Francis Han 0 08:440/1 0.0   0/1 0.0     2 2   2 1 3       -2 -6
20 Rafał Rajewicz 5 15:001/3 33.3   1/3 33.33/6 50.04 1 5   3 3 1       4 -15
24 Marko Djurić 5 25:051/3 33.31/2 50.02/5 40.0   2 1 3 1 4 2 1 1   1 6 -7
40 Demetrius Brown 15 33:426/13 46.2   6/13 46.23/5 60.04 3 7 1 2 5       2 14 -18
Drużyna 4 2 6    
Suma 54 200:00 14/48 29.2 4/13 30.8 18/61 29.5 14/25 56 14 20 34 6 18 27 13 9 1 6 37  

Trefl Sopot

Trener: Mariusz Niedbalski. Asystent: Marcin Lichtański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Lorinza Harrington 11 20:352/2 100.01/1 100.03/3 100.04/5 80.0  1 1 2 4 3 1 1     13 9
5 Frank Turner 9 26:554/8 50.0   4/8 50.01/3 33.32 3 5 7 2 2 5 2   1 12 14
8 Filip Dylewicz 14 30:284/8 50.02/7 28.66/15 40.0     10 10   1   1 1 2   17 13
9 Piotr Dąbrowski 5 25:321/1 100.01/3 33.32/4 50.00/1 0.0      2 2 2         4 21
11 David Brembly 2 04:211/1 100.0   1/1 100.0           2           2 1
14 Kurt Looby 7 12:393/4 75.0   3/4 75.01/2 50.04 6 10   3 3 2   3   16 7
15 Šime Špralja 7 21:533/5 60.00/3 0.03/8 37.51/2 50.02 4 6 2 3 2 2       7 12
17 Aleksander Lebiedziński 0 02:45   0/1 0.00/1 0.00/2 0.0        1 1         -3 3
20 Mateusz Jarmakowicz 4 14:311/2 50.00/1 0.01/3 33.32/2 100.0  3 3 1 5 1 1       5 11
21 Adam Waczyński 9 22:063/4 75.00/2 0.03/6 50.03/5 60.01 3 4 2 3 4 1   1   10 12
23 Michał Michalak 8 18:151/2 50.02/2 100.03/4 75.0           1           7 7
Drużyna 2 3 5    
Suma 76 200:00 23/37 62.2 6/20 30 29/57 50.9 12/22 54.5 9 30 39 16 27 18 13 4 6 1 90