Polpharma Starogard Gdański
79 : 68 26:20 | 15:13 | 19:19 | 19:16
Siarka Tarnobrzeg
Etap I - Kolejka 8 | 16.11.2012 19:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Marek Czernek, Cezary Nowicki | Komisarz: Stanisław Kucicki

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Jarosław Drewa, Bartosz Sarzało

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Filip Rajkowski DNP                                   
5 Marcin Nowakowski 2 11:271/1 100.00/1 0.01/2 50.0           5   1 1     1 6
6 Kacper Radwański 3 11:270/1 0.0   0/1 0.03/6 50.01   1   2 3         0 -8
7 Jawan Carter 23 34:275/9 55.62/2 100.07/11 63.67/10 70.0  1 1 4 1 8 1 1     21 11
8 Aleksander Lichodzijewski 7 13:473/5 60.00/3 0.03/8 37.51/1 100.01 2 3 1 3 1 2 1     5 5
10 Bartosz Sarzało 0 09:11   0/2 0.00/2 0.0     1 1     2   2   1 1 1
11 Uroš Mirković 13 31:165/10 50.01/2 50.06/12 50.0   2 6 8 1 2 3 1 1 2 1 18 12
12 Daniel Szymkiewicz 12 25:095/6 83.30/2 0.05/8 62.52/4 50.01 1 2 3 1 2 3 1     10 8
13 Ben McCauley 9 26:383/8 37.51/1 100.04/9 44.40/2 0.05 9 14 6 2 3 5     1 17 12
14 Szymon Radomski DNP                                   
15 Łukasz Majewski 8 28:190/3 0.01/4 25.01/7 14.35/6 83.31 3 4 1 5 3 1 3     8 15
18 Zbigniew Białek 2 08:191/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1   1 1           1 2 -7
Drużyna   3 3    
Suma 79 200:00 23/45 51.1 5/18 27.8 28/63 44.4 18/29 62.1 12 23 35 17 21 25 14 10 2 4 83  

Jezioro Tarnobrzeg

Trener: Dariusz Szczubiał. Asystent: Arkadiusz Papka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Daniel Wall 4 14:572/4 50.00/3 0.02/7 28.6   1 2 3 1 3   2     1 1 -9
5 Matt Addison 15 24:222/7 28.62/6 33.34/13 30.85/5 100.0  1 1 2 3 4 5 1     5 -4
9 Nicchaeus Doaks 14 37:046/10 60.0   6/10 60.02/4 50.06 8 14   4 3 3 1 2   22 -10
10 Piotr Pyszniak DNP                                   
11 Piotr Pandura DNP                                   
13 Christopher Long 4 30:081/2 50.00/3 0.01/5 20.02/3 66.7  3 3 5 3 4 2 1     6 -11
14 Jakub Patoka 0 06:12                                0 -5
15 Xavier Alexander 4 25:422/4 50.0   2/4 50.00/2 0.0  5 5 1 5 3 3   1   4 -6
24 Jakub Dłoniak 17 38:036/11 54.51/2 50.07/13 53.82/2 100.0      1 3 5 3   1 1 10 -10
41 Dawid Przybyszewski 10 23:322/4 50.02/3 66.74/7 57.1   2 9 11   4 2 1       17 0
Drużyna   1 1    
Suma 68 200:00 21/42 50 5/17 29.4 26/59 44.1 11/16 68.8 9 28 37 10 25 21 19 3 4 2 65