Stelmet Enea BC Zielona Góra
72 : 84 23:21 | 20:27 | 15:17 | 14:19
Trefl Sopot
Etap I - Kolejka 5 | 27.10.2012 17:30
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Piotr Pastusiak, Cezary Nowicki | Komisarz: Janusz Kotulski

Stelmet Zielona Góra

Trener: Mihailo Uvalin. Asystent: Tomasz Jankowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Rob Jones 6 17:033/4 75.00/1 0.03/5 60.0     2 2   1 1 2 1     5 -7
7 Oliver Stević 18 30:566/9 66.7   6/9 66.76/9 66.72 5 7   5 7 2 5 1   23 -9
8 Filip Matczak DNP                                   
11 Adam Łapeta 0 20:52            1 2 3   2 1 2   4   5 -6
12 Miloš Lopičić 0 01:52                                0 -2
13 Kamil Chanas 15 33:383/5 60.01/2 50.04/7 57.16/8 75.02   2 2 1 5 1       13 -4
14 Quinton Hosley 14 27:472/7 28.60/5 0.02/12 16.710/10 100.02 5 7 3 4 7 4 2 1   13 -9
15 Walter Hodge 15 33:595/10 50.01/5 20.06/15 40.02/3 66.7  3 3 3 4 5 2 4     13 -17
19 Piotr Stelmach 0 14:43   0/2 0.00/2 0.0     2 2 2 1     1 1   4 -2
22 Mantas Cesnauskis 4 14:452/3 66.70/2 0.02/5 40.0     1 1   1 2 2       0 0
31 Marcin Sroka 0 04:25                    2           0 -4
Drużyna 1 1 2   2
Suma 72 200:00 21/38 55.3 2/17 11.8 23/55 41.8 24/30 80 7 20 27 10 21 28 15 13 7   76  

Trefl Sopot

Trener: Žan Tabak. Asystenci: Marcin Lichtański, Mariusz Niedbalski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Lorinza Harrington 3 11:09         3/4 75.0  1 1 2 2 4 4 1     2 -1
5 Frank Turner 6 28:512/12 16.70/2 0.02/14 14.32/4 50.02 2 4 10 4 4 7 2     1 13
8 Filip Dylewicz 25 34:095/7 71.44/9 44.49/16 56.33/4 75.02 7 9 3 3 4 1       28 11
9 Piotr Dąbrowski 4 16:55   1/1 100.01/1 100.01/2 50.0  3 3   2 1 1       5 -3
10 Marcin Stefański 0 12:10            1 1 2 1 2 2         3 2
14 Kurt Looby 10 26:034/6 66.7   4/6 66.72/3 66.74 2 6 1 2 2 2 1 2   15 10
15 Šime Špralja 7 12:292/3 66.71/2 50.03/5 60.0     1 1   4       1   7 2
20 Mateusz Jarmakowicz DNP                                   
21 Adam Waczyński 8 21:271/1 100.01/3 33.32/4 50.03/4 75.0  2 2 2 5 3 4 2     7 5
23 Michał Michalak 10 13:422/3 66.72/2 100.04/5 80.0     2 2   2   1       10 6
24 Przemysław Zamojski 11 23:050/1 0.03/7 42.93/8 37.52/2 100.0  2 2 1 3   1 1     9 15
Drużyna 4 2 6   1
Suma 84 200:00 16/33 48.5 12/26 46.2 28/59 47.5 16/23 69.6 9 23 32 20 29 20 21 7 3   87