Asseco Arka Gdynia
84 : 73 17:15 | 24:26 | 26:12 | 17:20
Play OFF - 1. ćwierćfinał | 21.04.2012 19:00
Sędziowie: Dariusz Włodkowski, Maciej Kotulski, Robert Aleksandrowicz | Komisarz: Marek Kozłowski

Asseco Prokom Gdynia

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Sławomir Sikora DNP                                   
9 Łukasz Seweryn 5 16:251/1 100.01/2 50.02/3 66.7         1 2 1 1 1     5 0
10 Jerel Blassingame 10 30:071/5 20.01/6 16.72/11 18.25/6 83.3  3 3 9 4 6 2 1   1 11 6
11 Donatas Motiejunas 15 23:525/6 83.31/3 33.36/9 66.72/4 50.0  7 7 1 2 7 2 2 1   19 13
12 Fiodor Dmitriew 7 11:072/2 100.01/2 50.03/4 75.0         1 3     1     8 0
14 Mateusz Ponitka 2 11:551/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1 2 3   1   2 1     2 -4
15 Przemysław Frasunkiewicz 17 24:434/4 100.03/5 60.07/9 77.8     4 4 2 4           21 12
16 Adam Łapeta 4 17:052/2 100.0   2/2 100.0   1 1 2   1 1   1 1   8 2
20 Piotr Szczotka 5 14:101/2 50.00/2 0.01/4 25.03/4 75.01 2 3   1 4 1 1     4 1
24 Michael Kuebler 3 17:480/1 0.01/2 50.01/3 33.3         1 2     1 1   4 11
34 Adam Hrycaniuk 7 22:551/3 33.3   1/3 33.35/8 62.51 6 7   2 5 2   1 1 8 9
44 Quinton Day 9 09:530/2 0.01/2 50.01/4 25.06/6 100.0  1 1 3   4 1 1     10 5
Drużyna 1   1    
Suma 84 200:00 18/30 60 9/25 36 27/55 49.1 21/28 75 4 26 30 18 22 28 11 10 4 2 100  

AZS Koszalin

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 J.J. Montgomery 11 27:503/4 75.00/1 0.03/5 60.05/5 100.03 3 6 1 3 4   1     17 -5
5 Callistus Eziukwu 10 17:543/7 42.9   3/7 42.94/9 44.41 4 5   3 5 1   1 1 6 -1
7 Marcin Dutkiewicz 0 09:36            1 2 3   2 1 1       2 6
8 Lamont Mcintosh 6 18:142/5 40.00/2 0.02/7 28.62/2 100.0  1 1   3 1 1 1   1 2 -6
9 George Reese 2 17:061/4 25.00/1 0.01/5 20.0   1 2 3 2 3 2 2       1 -4
10 Piotr Pamuła 20 24:204/6 66.74/7 57.18/13 61.5   1 2 3 1   2 3 1     17 -17
15 Kamil Łączyński 6 21:030/2 0.02/7 28.62/9 22.2     3 3 1 2 2 2     1 1 -13
20 Mateusz Jarmakowicz 0 10:490/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1   3 1 2       -3 -10
22 Rafał Bigus 8 22:064/7 57.1   4/7 57.1   2 3 5   3 2 1   1   10 -10
33 Grzegorz Surmacz 1 12:050/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0  2 2 1 4 1         1 3
34 Mateusz Bieg DNP                                   
44 Igor Milicic 9 18:570/2 0.03/4 75.03/6 50.0   2 1 3 4 2 1 4     1 9 2
Drużyna 2 2 4    
Suma 73 200:00 17/39 43.6 9/24 37.5 26/63 41.3 12/18 66.7 11 24 35 10 28 22 17 3 2 4 63