Czarni Słupsk
65 : 80 14:17 | 21:18 | 12:20 | 18:25
PGE Turów Zgorzelec
Play OFF - 3. półfinał | 24.04.2009 20:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Energa Czarni Słupsk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Antonio Burks 5 23:112/2 100.0   2/2 100.01/4 25.0  4 4 2 5 4 4 2     6 0
7 Chris Booker 11 29:434/7 57.10/1 0.04/8 50.03/5 60.0  4 4 2 1 4 1   1   11 0
9 Paweł Leończyk 6 20:441/2 50.00/1 0.01/3 33.34/4 100.01 3 4   1 2   1 1   10 0
10 Demetric Bennett 4 29:031/6 16.70/2 0.01/8 12.52/4 50.0  3 3 1   5 2       -3 0
11 Marcin Dutkiewicz 2 01:571/1 100.0   1/1 100.0     1 1               3 0
12 Bojan Bakić 15 21:322/2 100.01/1 100.03/3 100.08/10 80.04   4 1 4 8         18 0
13 Marcin Sroka 2 24:331/1 100.00/3 0.01/4 25.0     1 1 1 2 1 1       0 0
15 Hubert Pabian 3 01:29   1/1 100.01/1 100.0                       3 0
20 Mateo Kedzo 10 29:332/4 50.01/6 16.73/10 30.03/4 75.0  3 3 1 1 2     1   7 0
21 Omar Barlett DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis 7 13:041/2 50.01/5 20.02/7 28.62/2 100.0  2 2   5 1 1 1     4 0
33 Paweł Malesa 0 05:11                    1           0 0
Drużyna          
Suma 65 200:00 15/27 55.6 4/20 20 19/47 40.4 23/33 69.7 5 21 26 8 20 27 9 4 3   59  

PGE Turów Zgorzelec

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tyus Edney 9 21:583/5 60.0   3/5 60.03/6 50.01 5 6 5 2 6   1   1 16 0
5 Krzysztof Roszyk 1 18:05   0/3 0.00/3 0.01/2 50.0      2 2 1         -1 0
6 Damir Miljkovic 18 32:080/2 0.06/9 66.76/11 54.5     3 3 3 3   2       17 0
8 Robert Witka 10 21:562/2 100.02/5 40.04/7 57.10/1 0.0      3 1 1 1 1     9 0
9 Chris Daniels 6 15:153/5 60.00/2 0.03/7 42.9   1 5 6 2 3           10 0
11 Bryan Bailey 12 19:111/2 50.01/1 100.02/3 66.77/7 100.0  2 2 1 2 10 3 2   1 13 0
12 Alex Harris 0 13:35   0/2 0.00/2 0.0     1 1 2 3 1 1       0 0
14 John Turek 8 14:434/6 66.7   4/6 66.7   1 4 5 1 3   1     1 11 0
15 Bartosz Bochno 3 11:571/1 100.00/1 0.01/2 50.01/2 50.0      1 4 1 1       1 0
21 Marcin Stefański 2 03:061/2 50.0   1/2 50.0           1           1 0
33 Maciej Strzelecki 0 02:490/1 0.0   0/1 0.0                       -1 0
41 Dragisa Drobnjak 11 25:174/8 50.01/1 100.05/9 55.6   5 4 9 1 3           17 0
Drużyna          
Suma 80 200:00 19/34 55.9 10/24 41.7 29/58 50 12/18 66.7 8 24 32 21 27 20 9 4   3 93