BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
90 : 82 22:22 | 24:21 | 22:19 | 22:20
Etap I - 14 kolejka | 23.01.2007 18:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Gipsar Stal Ostrów Wlkp.

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Przemysław Poźniak DNP                                   
5 Michael Ansley 15 30:075/8 62.50/2 0.05/10 50.05/5 100.01 3 4 2 4           16 0
6 Jacek Krzykała 8 20:542/2 100.00/3 0.02/5 40.04/4 100.01 1 2   1           7 0
7 Wojciech Żurawski 12 35:145/7 71.4   5/7 71.42/3 66.74 4 8 1 1   1 2     19 0
8 Tony Akins 11 27:560/2 0.01/3 33.31/5 20.08/8 100.0  3 3 1 4   2 4     13 0
9 Grzegorz Dudzik DNP                                   
10 Nate Erdmann 12 35:282/7 28.62/4 50.04/11 36.42/2 100.02 3 5 3 5   3 3     13 0
11 Jayson Obazuaye 0 02:05   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 0
12 Keving Palacios 11 14:374/7 57.10/2 0.04/9 44.43/6 50.01 1 2 1 1   1   1   6 0
13 Arturs Brunins 0 01:11                    2           0 0
14 Paweł Berkowski DNP                                   
15 Wojciech Szawarski 21 32:286/9 66.72/6 33.38/15 53.33/3 100.02 3 5 5 5   3 2 2   25 0
Drużyna          
Suma 90 200:00 24/42 57.1 5/21 23.8 29/63 46 27/31 87.1 11 18 29 13 24 0 10 11 3   98  

Polonia SPEC Warszawa

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Piotr Szybilski 9 16:463/3 100.01/2 50.04/5 80.00/2 0.0  3 3   2       2   11 0
5 Grady Reynolds 20 34:069/12 75.00/1 0.09/13 69.22/3 66.7  5 5   4   6 2     16 0
6 Tomasz Ochońko 0 05:28   0/1 0.00/1 0.0         1 2   1       -1 0
7 Rolandas Alijevas 13 34:493/4 75.01/2 50.04/6 66.74/8 50.01 3 4 4 2   6       9 0
8 Chaz Carr 15 32:584/8 50.00/3 0.04/11 36.47/7 100.0  1 1 4 2   2 3     14 0
9 Dominik Majewski 3 01:090/1 0.01/1 100.01/2 50.0                       2 0
10 Konrad Opalski 0 00:25                    1           0 0
11 Kenny Walker 13 26:074/8 50.0   4/8 50.05/5 100.01 1 2   4   2   2   11 0
12 Marcin Balicki 0 02:34                    2           0 0
13 Tomasz Pisarczyk 0 00:24                                0 0
14 Michał Przybylski 4 29:351/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0  5 5 3 4   3       8 0
15 Kamil Łączyński 5 15:391/2 50.01/3 33.32/5 40.0     1 1   5     2     5 0
Drużyna          
Suma 82 200:00 25/40 62.5 4/13 30.8 29/53 54.7 20/27 74.1 2 19 21 12 28 0 20 7 4   75