BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
66 : 74 14:23 | 15:14 | 17:16 | 20:21
PGE Turów Zgorzelec
Etap I - 7 kolejka | 18.11.2006 17:30
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Gipsar Stal Ostrów Wlkp.

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michał Wiesner DNP                                   
5 Michael Ansley 10 26:383/6 50.01/2 50.04/8 50.01/1 100.02 2 4 1 4     1     12 0
6 Jacek Krzykała 5 10:001/1 100.01/1 100.02/2 100.0   1 1 2 1 1   2       6 0
7 Wojciech Żurawski 4 22:142/4 50.0   2/4 50.0   3 5 8 1 2   1 1     11 0
8 Rashard Lee 7 24:250/2 0.02/7 28.62/9 22.21/2 50.0  6 6 1 4   1 2     7 0
9 Dainis Obersats 7 17:121/4 25.01/2 50.02/6 33.32/2 100.0  1 1   3   1       3 0
10 Grzegorz Dudzik DNP                                   
11 Jayson Obazuaye 2 06:051/5 20.00/1 0.01/6 16.7         1 1   2       -4 0
12 Jewgen Olijnik DNP                                   
13 Arturs Brunins 11 35:281/5 20.02/3 66.73/8 37.53/4 75.0  2 2   3   1 1 2   9 0
14 John Thomas 9 25:102/4 50.00/3 0.02/7 28.65/5 100.0  5 5 6 2   2       13 0
15 Wojciech Szawarski 11 32:483/6 50.01/2 50.04/8 50.02/2 100.0  2 2 4 5   2 5     16 0
Drużyna          
Suma 66 200:00 14/37 37.8 8/21 38.1 22/58 37.9 14/16 87.5 6 24 30 15 25 0 12 10 2   73  

BOT Turów Zgorzelec

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Piotr Pluta DNP                                   
5 Krzysztof Roszyk 9 28:54   3/6 50.03/6 50.0     2 2 1 1           9 0
7 Andres Rodriguez 8 24:091/4 25.01/4 25.02/8 25.03/6 50.01 2 3   3   3 2     1 0
8 Robert Witka 13 22:093/5 60.02/3 66.75/8 62.51/2 50.02 5 7 1 3   3       14 0
9 Slobodan Ljubotina 1 10:50         1/2 50.01   1 1 4           2 0
10 Łukasz Koszarek 14 28:202/5 40.02/6 33.34/11 36.44/5 80.01 2 3 1 3   2       8 0
11 Vjeko Petrović 7 19:302/4 50.00/1 0.02/5 40.03/4 75.0  2 2 1 2   1 1     6 0
14 Dragisa Drobnjak 6 27:311/2 50.00/1 0.01/3 33.34/6 66.71 6 7 2 3   1       10 0
15 Andrej Stimac 10 18:492/4 50.02/2 100.04/6 66.70/1 0.0  3 3 1 1   2       9 0
22 Thomas Kelati 6 19:482/3 66.70/4 0.02/7 28.62/2 100.01 1 2 2 2   2       3 0
27 Edward Żak DNP                                   
33 Maciej Strzelecki DNP                                   
Drużyna          
Suma 74 200:00 13/27 48.1 10/27 37 23/54 42.6 18/28 64.3 7 23 30 10 22 0 14 3     62