BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
85 : 87 18:18 | 17:22 | 29:23 | 21:24
Etap I - 8 kolejka | 04.12.2004 18:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Gipsar Stal Ostrów Wlkp.

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Grzegorz Małecki DNP                                   
5 Jacek Krzykała 2 13:33   0/3 0.00/3 0.02/2 100.02   2 1 2     1     3 0
6 Michał Krajewski DNP                                   
7 Jason Allen 12 29:314/5 80.00/3 0.04/8 50.04/4 100.03   3 1 3   2 3     13 0
8 Marcin Kałowski DNP                                   
9 Przemysław Lewandowski 10 17:523/3 100.00/3 0.03/6 50.04/8 50.01   1 1 4     2     7 0
10 Nerijus Karlikanovas 13 28:543/6 50.01/4 25.04/10 40.04/5 80.0  1 1   5   1       6 0
11 Darecko Rawlins 2 04:550/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.0  2 2           1   2 0
12 Srdjan Lalić 8 35:342/3 66.70/2 0.02/5 40.04/6 66.72 8 10 3 2   1 2     17 0
13 Andrija Sola 27 35:0410/13 76.91/7 14.311/20 55.04/4 100.01 3 4 4 4     3     29 0
14 Dariusz Parzeński 0 04:270/2 0.0   0/2 0.0                       -2 0
15 Uldis Rudzitis 11 30:104/7 57.11/2 50.05/9 55.6   2   2 2 3   1       10 0
Drużyna          
Suma 85 200:00 26/41 63.4 3/25 12 29/66 43.9 24/31 77.4 11 14 25 12 23 0 5 11 1   85  

Astoria Bydgoszcz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Grocki DNP                                   
5 Krzysztof Wilangowski 7 19:312/5 40.0   2/5 40.03/4 75.01 10 11   5           14 0
6 Radosław Kłosiński DNP                                   
7 Przemysław Gierszewski DNP                                   
8 Piotr Szczotka 22 40:006/6 100.01/2 50.07/8 87.57/9 77.8  2 2   1   1       20 0
9 Greg Harrington 15 34:065/8 62.51/3 33.36/11 54.52/2 100.02 2 4 4 2   3 1     16 0
10 Paweł Wiekiera 19 31:024/5 80.02/4 50.06/9 66.75/6 83.31 1 2 1 5   1       17 0
11 Denis Korszuk 2 08:591/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1   2   2       0 0
12 Vedran Bosnić 0 05:54                  1 2   3       -2 0
13 Grzegorz Arabas 10 28:031/2 50.02/5 40.03/7 42.92/4 50.0  3 3 2 3   1   1   9 0
14 Aleksander Kudriawcew 2 11:560/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.0        3   1       -2 0
15 Krzysztof Dryja 10 20:295/5 100.0   5/5 100.0   2 1 3 2 2   1 1     15 0
Drużyna          
Suma 87 200:00 24/34 70.6 6/16 37.5 30/50 60 21/27 77.8 6 20 26 10 25 0 13 2 1   87