Enea Astoria Bydgoszcz
80 : 66 24:23 | 30:8 | 12:22 | 14:13
HydroTruck Radom
Etap I - 21 kolejka | 01.03.2020 17:30
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Bartosz Puzoń, Mateusz Skorek | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Enea Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Hubert Mazur, Grzegorz Skiba

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Kris Clyburn 10 27:381/4 25.02/5 40.03/9 33.32/2 100.01 3 4 2 1 1 3 2   1 9 1
2 Mateusz Zębski 7 27:313/7 42.90/2 0.03/9 33.31/2 50.01 10 11 5 1 2 2 1   1 15 3
3 Paweł Kopycki DNP                                   
4 Dorian Szyttenholm 0 01:570/1 0.0   0/1 0.00/2 0.0          1         -3 1
5 Michał Aleksandrowicz 8 16:171/1 100.02/3 66.73/4 75.0   1 2 3 2       1     13 12
8 Michał Chyliński 14 21:242/4 50.03/5 60.05/9 55.61/1 100.0  3 3   3 1 2       11 5
10 Jaren Sina 5 08:091/1 100.01/3 33.32/4 50.0     3 3   2   1 1     6 6
22 A.J. Walton 14 22:215/12 41.70/1 0.05/13 38.54/4 100.01 3 4 6 2 4 4 2   3 14 7
25 Michał Nowakowski 3 17:040/3 0.01/3 33.31/6 16.7     1 1   2       1   0 14
45 Łukasz Frąckiewicz 13 19:294/6 66.70/1 0.04/7 57.15/8 62.52 2 4     6   1   1 12 11
50 Adam Kemp 4 20:312/3 66.7   2/3 66.7   2 4 6   3   1   1   9 3
55 Marcin Nowakowski 2 17:391/2 50.00/1 0.01/3 33.3     2 2 6   1 1       7 7
Drużyna 3 2 5    
Suma 80 200:00 20/44 45.5 9/24 37.5 29/68 42.6 13/19 68.4 8 33 41 21 14 16 14 8 2 6 93  

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Marek Popiołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Paweł Krefft DNP                                   
4 Marcin Piechowicz 7 36:552/2 100.01/5 20.03/7 42.9     8 8 1 4   2       10 -8
11 Obie Trotter 8 35:231/5 20.02/11 18.23/16 18.8   1 2 3 7 2 6 2   3   6 -6
14 Rod Camphor 22 30:364/9 44.44/8 50.08/17 47.12/3 66.71 3 4 5 3 2 2 5   2 24 3
15 Adrian Bogucki 16 30:288/11 72.7   8/11 72.70/1 0.01 7 8 2 1 2 3 1 1   21 -2
16 Daniel Wall 0 02:22                    1           0 -5
22 Carl Lindbom 11 35:143/5 60.01/5 20.04/10 40.02/4 50.04 6 10 4 3 4 2 1 1   17 -6
23 Aleksander Lewandowski 0 03:54                                0 -10
25 Wojciech Wątroba 2 07:191/1 100.0   1/1 100.0           1       1   3 -7
29 Filip Zegzuła 0 10:070/1 0.00/2 0.00/3 0.0           1   1       -4 -15
33 Artur Mielczarek 0 07:43   0/3 0.00/3 0.0         2     2       -3 -14
Drużyna 1 2 3    
Suma 66 200:01 19/34 55.9 8/34 23.5 27/68 39.7 4/8 50 7 26 33 21 16 14 14 7 6 2 74  
  Enea Astoria Bydgoszcz HydroTruck Radom
Punkty ze strat 17 14
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/38) 44.7 36 (18/28) 64.3
Punkty drugiej szansy 10 8
Punkty szybkiego ataku 24 14
Punkty z ławki 31 2
  Enea Astoria Bydgoszcz HydroTruck Radom
Najwyższe prowadzenie 26 (59-33) 5 (13-18)
Najwyższa seria punktowa 15 (52-29) 11 (59-44)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 33:38 05:00