Exact Systems Śląsk II Wrocław
81 : 69 17:17 | 16:20 | 24:15 | 24:17
KS Hes BasketBall Wrocław
Etap I - 2 kolejka | 06.10.2019 16:00
Sędziowie: Mirosław Wysocki, Edyta Disterheft | Komisarz: Artur Fiedler

Exact Systems Śląsk II Wrocław

Trener: Tomasz Jankowski. Asystent: Jacek Krzykała

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Igor Kozłowski 2 12:361/1 100.0   1/1 100.0     3 3 1 1 1 1 1     6 -3
5 Maksymilian Zagórski 9 17:413/7 42.90/1 0.03/8 37.53/4 75.01   1 1 5 2 1 1   1 5 1
6 Wojciech Siembiga 6 16:123/3 100.00/1 0.03/4 75.0   1 1 2         1     8 1
8 Jakub Kuczyc DNP                                   
9 Kacper Marchewka 21 27:418/11 72.71/4 25.09/15 60.02/5 40.02 4 6 2 3 4 1 1 2   22 15
10 Kacper Gordon 17 35:103/9 33.32/9 22.25/18 27.85/6 83.31   1 8 2 7 2 5     15 13
11 Tomasz Żeleźniak 15 27:432/5 40.02/4 50.04/9 44.45/9 55.63 6 9 4   6 2 1     18 17
12 Szymon Walski 3 12:111/1 100.0   1/1 100.01/4 25.01 1 2   3 2 1       1 0
13 Bartosz Kosior 4 10:382/4 50.0   2/4 50.0   1 2 3   1 1 1       4 0
14 Aleks Żmijak 0 23:440/3 0.00/3 0.00/6 0.0   3 3 6 1 4 1 3 2   1 0 13
18 Anton Azimka 4 16:242/4 50.0   2/4 50.0   3 2 5   4 2     1   8 3
Drużyna 3 10 13   1
Suma 81 200:00 25/48 52.1 5/22 22.7 30/70 42.9 16/28 57.1 19 32 51 17 23 26 13 12 3 2 87  

KS Hes BasketBall Wrocław

Trener: Grzegorz Krzak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Patryk Filipiak 1 05:540/1 0.0   0/1 0.01/4 25.01   1 1   2         -1 2
4 Krzysztof Chruściel 3 09:240/2 0.01/4 25.01/6 16.7           1   1       -3 -10
5 Konrad Boć-Orzechowski 11 27:203/8 37.51/1 100.04/9 44.42/4 50.02 1 3 2 3 2 4     2 5 1
6 Karol Wiśniewski 8 21:194/7 57.1   4/7 57.10/1 0.0  2 2   2 3   1     7 -12
7 Bartosz Łukomski 3 14:03         3/5 60.0          2 1 1     1 -10
9 Przemysław Lewicki 5 29:181/2 50.01/6 16.72/8 25.0     6 6 4 4   1 1     9 -4
11 Kamil Woźniak 0 03:27                        1       -1 0
15 Mateusz Groń 16 18:287/9 77.8   7/9 77.82/7 28.64 8 12   5 6 1       20 -3
41 Luka Malakhau 12 35:523/10 30.02/5 40.05/15 33.3     4 4 9 4 4 5 1   1 11 -15
42 Kacper Kuta 4 17:131/4 25.00/2 0.01/6 16.72/6 33.31 3 4   4 4 2 2 1   0 -10
84 Łukasz Bobko 6 17:423/3 100.0   3/3 100.0   3 2 5   3   2   1   10 1
Drużyna 2   2    
Suma 69 200:00 22/46 47.8 5/18 27.8 27/64 42.2 10/27 37 13 26 39 16 26 23 18 6 2 3 58