Rawlplug Sokół Łańcut
84 : 72 20:11 | 17:23 | 24:22 | 23:16
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Etap I - 8 kolejka | 19.11.2022 17:30
Sędziowie: Wojciech Liszka, Tomasz Trojanowski, Michał Kuzia | Komisarz: Tomasz Konczewski

Rawlplug Sokół Łańcut

Trener: Radosław Soja. Asystent: Marcin Wit

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Mikołaj Płowy DNP                                   
1 Delano Spencer II 20 34:103/4 75.04/9 44.47/13 53.82/2 100.0  5 5 3 2 2 6       16 5
3 Raynere Thornton 15 34:036/9 66.70/1 0.06/10 60.03/6 50.02 6 8 2 2 3 2   3 1 19 14
5 Quinterian McConico 6 08:153/4 75.0   3/4 75.0     2 2     1 1       6 -4
7 Kacper Balawender DNP                                   
8 Mateusz Bręk DNP                                   
9 Filip Struski 0 26:150/1 0.00/4 0.00/5 0.0   1 7 8   3           3 4
11 Corey Sanders 19 33:234/12 33.33/6 50.07/18 38.92/2 100.0  8 8 3   2 2 3     20 15
17 Przemysław Wrona 0 06:370/1 0.0   0/1 0.0   1 2 3 1 3 1 1       2 1
50 Adam Kemp 13 23:194/6 66.7   4/6 66.75/5 100.08 5 13 1 5 4 2   1   24 22
55 Marcin Nowakowski 2 14:531/1 100.00/2 0.01/3 33.3   1   1 1 1 1         2 -1
77 Mateusz Szczypiński 9 19:05   3/8 37.53/8 37.5           1   1       3 4
Drużyna 1 1 2    
Suma 84 200:00 21/38 55.3 10/30 33.3 31/68 45.6 12/15 80 14 36 50 11 17 14 15 3 4 1 95  

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Trener: Marek Popiołek. Asystenci: Grzegorz Skiba, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Michał Kołodziej 2 10:541/3 33.30/2 0.01/5 20.0     3 3   1   2   1   0 -3
1 Eddy Polanco 15 24:512/5 40.01/5 20.03/10 30.08/8 100.0  4 4 2 2 7 1     1 13 -5
8 Benjamin Simons 14 31:471/4 25.04/10 40.05/14 35.7   1 2 3     2   2     10 -12
10 Igor Wadowski 0 16:51   0/2 0.00/2 0.0     2 2 1 2 1 2       -1 -18
21 Mike Smith 10 32:582/7 28.62/4 50.04/11 36.4   1 3 4 3 2 1 2 2   1 10 -13
22 Jakub Ulczyński DNP                                   
23 Piotr Wińkowski 0 00:16                                0 3
24 Daniel Szymkiewicz 7 25:482/6 33.30/1 0.02/7 28.63/4 75.0      2 3 2   4   1 7 4
27 Nathan Cayo 3 17:461/4 25.0   1/4 25.01/2 50.01 4 5 1 2 2 1       4 -9
33 Nicholas Ryan Muszynski 6 22:072/6 33.3   2/6 33.32/2 100.01 6 7 3 2 1 1       11 -8
41 Aleksander Lewandowski 15 16:422/3 66.73/4 75.05/7 71.42/2 100.0  1 1     1       1 14 1
55 Michał Pluta DNP                                   
Drużyna 3   3    
Suma 72 200:00 13/38 34.2 10/28 35.7 23/66 34.8 16/18 88.9 7 25 32 12 14 17 9 8 1 4 68  
  Rawlplug Sokół Łańcut Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Punkty ze strat 4 18
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/27) 63 22 (11/30) 36.7
Punkty drugiej szansy 13 11
Punkty szybkiego ataku 7 16
Punkty z ławki 17 30
  Rawlplug Sokół Łańcut Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Najwyższe prowadzenie 15 (18-3) 3 (51-54)
Najwyższa seria punktowa 13 (15-1) 12 (27-27)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 36:58 01:39