Rawlplug Sokół Łańcut
69 : 83 20:27 | 14:23 | 21:15 | 14:18
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Etap I - 4 kolejka | 15.10.2022 20:00
Sędziowie: Michał Proc, Maciej Krupiński, Adrian Szczotka | Komisarz: Leszek Rakoczy

Rawlplug Sokół Łańcut

Trener: Radosław Soja. Asystent: Marcin Wit

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Delano Demetrius Spencer II 21 29:421/2 50.05/8 62.56/10 60.04/4 100.0  7 7 1 4 5 4       21 -4
2 Lee Moore 11 34:181/4 25.01/7 14.32/11 18.26/6 100.01 2 3 5   6 4 2   1 8 -13
3 Raynere Zynique Thornton 12 32:114/6 66.71/1 100.05/7 71.41/1 100.0  6 6 1 1 4 1 1 1   18 0
5 Quinterian Latrell McConico 3 10:391/2 50.0   1/2 50.01/2 50.0  1 1     2         2 -11
8 Mateusz Bręk DNP                                   
9 Filip Struski 3 23:32   1/4 25.01/4 25.0   1 6 7 2 3   2 1     8 8
17 Przemysław Wrona 7 19:212/7 28.6   2/7 28.63/4 75.0  1 1   5 2 2     2 0 -1
21 Maksymilian Formella DNP                                   
44 Julian Jasiński 1 16:270/1 0.00/3 0.00/4 0.01/2 50.0  1 1   2 1         -3 -24
55 Marcin Nowakowski 5 14:441/3 33.31/2 50.02/5 40.0     3 3   3           5 -19
77 Mateusz Szczypiński 6 19:060/1 0.02/5 40.02/6 33.3         1 3 1         3 -6
Drużyna 2 1 3    
Suma 69 200:00 10/26 38.5 11/30 36.7 21/56 37.5 16/19 84.2 4 28 32 10 21 21 13 4 1 3 62  

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Zackery Bryant 5 24:102/4 50.00/2 0.02/6 33.31/3 33.3  1 1 6   6 1 1     6 17
1 Bartosz Jankowski 3 09:23   1/3 33.31/3 33.3     2 2   3   1 1     3 9
5 Jakub Musiał 12 25:122/5 40.01/3 33.33/8 37.55/6 83.3  5 5 3 1 7         14 26
6 Diante Watkins 5 17:381/4 25.01/4 25.02/8 25.0     3 3 6 3   4       4 4
7 Gracjan Kołodziej DNP                                   
8 Michał Chyliński 3 12:150/2 0.01/2 50.01/4 25.0     2 2 2 2 1 1       3 -7
9 Michał Oleksy DNP                                   
12 Mikołaj Witliński 5 13:482/5 40.0   2/5 40.01/2 50.01   1   3 2 4       -2 -4
14 David Dileo 16 25:352/2 100.04/8 50.06/10 60.0   3 2 5 1 2     1     19 -8
15 Shavon Coleman 12 28:111/1 100.03/5 60.04/6 66.71/2 50.0  4 4   4 1   1     14 -4
20 De'quon Lake 6 21:123/4 75.0   3/4 75.0   1 2 3   2 2 1   2 1 9 15
29 Paweł Leończyk 16 22:366/8 75.01/1 100.07/9 77.81/2 50.03 6 9 1 1 2     1   24 22
Drużyna 1 3 4    
Suma 83 200:00 19/35 54.3 12/28 42.9 31/63 49.2 9/15 60 9 30 39 19 21 21 12 4 3 1 94  
  Rawlplug Sokół Łańcut Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Punkty ze strat 12 14
Punkty w "pomalowanym" 16 (8/20) 40 36 (18/29) 62.1
Punkty drugiej szansy 3 7
Punkty szybkiego ataku 8 15
Punkty z ławki 19 42
  Rawlplug Sokół Łańcut Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Najwyższe prowadzenie 3 (16-13) 19 (31-50)
Najwyższa seria punktowa 10 (52-56) 14 (20-34)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 6
Czas na prowadzeniu 01:51 34:05